Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » 5 év házasság után megbocsájth...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 év házasság után megbocsájtható ha a párod félrelép?

Figyelt kérdés

Ha lebukás után téged választ és a családját.

Naponta elmondja, hogy szeret, romantikus gesztusokat tesz.

Másikat mindenhonnan tiltja, pedig nem kérted rá, és egyértelműen mutatja a családi állapotát.

Örömmel és magától tölt fel közös képeket és nyilvánosan udvarol.

Ez a jele a megbánásnak? Hogy üzen a szeretőnek, hogy ő mást szeret?


2021. ápr. 25. 21:55
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/89 anonim ***** válasza:
90%
A férjecskéd a gusztustalan. Kikacsintgatni ezerszer undorítóbb. Rajta múlt. Képzeld el, vannak olyan férfiak, akiknek az ölébe ülhet a nő, akkor sem csalnak.
2021. ápr. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/89 anonim ***** válasza:
92%

“mert gusztustalan dolog befurakodni más házasságába.”


Jaj mindjárt ott tartunk, hogy szegény férjed ártatlan, ő nem is akart félrekúrtunk, bezzeg a csúnya szerető megerőszakolta és más házasságába furakodott. Hagyjuk már. Az talán nem gusztustalan, hogy a férjed ügyet sem vet arra, hogy otthon felesége és gyereke van, mégis mást kezelget?! Elárulom: ez SOKKAL gusztustalanabb! Ha a férjed és a szerető közül kell hibást kiáltani, akkor egyértelműen a férjed a sarosabb, elvégre neki van családja, nem a szeretőnek!

2021. ápr. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/89 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem meg is érdemli, mert gusztustalan dolog befurakodni más házasságába.


Azt azért ne felejtsd el, hogy a drága férjed engedte be a házasságotokba!

2021. ápr. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/89 A kérdező kommentje:

Tudom és értelek titeket, de ő a férjem. Igen voltak gondok. De ezt a szerető azért jócskán ki is használta. Egyáltalán nem védem, viszont a családomat igen.

Mi együtt leszünk x év múlva valószínűleg, az ilyen típusú nők meg kapálóznak újabb kapcsolatba

És biztos vagyok benne, hogy nem nevet a fotóinkon

2021. ápr. 25. 22:52
 35/89 anonim ***** válasza:
93%

Megint egy teljesen értelmetlen, troll, provokatív kérdés. Múltkor is volt egy nagyon hasonló kérdés, ott sem lehetett megértetni 100 valahány kommenttel sem a korlátolt kérdezőt, hogy bizony a férje nem szereti és egy gusztustalan alak, ő csak mentegette, majdhogynem piedesztálra emelte. Ez a kérdés is dettó, kezet foghattok, már ha nem ugyanaz a troll írja ki ezeket a megcsalós kérdéseket.....🤦🏻‍♀️

Egyáltalán mi a bánatnak írtad ki a kérdést, ha semmilyen választ nem vagy hajlandó elfogadni és szentül meg vagy győződve, hogy a férjed mennyire szuper ember, mennyire szeret és mennyire ban mindent. Ahaa-ahaa, most teper, mert lebukott és FÉLTI a kényelmes kis életét, te meg bekajalsz mindent és épp most teszel tanúbizonyságot arról, hogy veled bármit meg lehet tenni, mert nyakra-főre mentegetsz itt egy gusztustalan, gerinctelen embert.... De persze a szerető a csúnya-gonosz, a férjed meg az ártatlan bárányka, mindjárt el is morzsolok egy könnycseppet érte. Az megvan, hogy a férjednek a házas, családos ember és nem a szerető?! A férjed a gusztustalan, neki nem lett volna szabad hagynia, hogy egy harmadik fél képbe kerüljön, de ő le sem szart titeket, ment a pöcse után.

2021. ápr. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/89 A kérdező kommentje:

Miért lennék troll?

Ha végigolvasod egyáltalán nem védtem meg, egyáltalán nem emeltem sehova.

Nagyon is tudja, hogy nincs több esélye, és véletelnül sem védem.


Nem tudom miért csodálkozol, hogy más is kérdez ha megcsalták. Ez az oldal erre van, nem?


Most el kéne válnom, mert itt x ember ezt mondja.? Kíváncsi voltam, hogy mások hogy látják és mit tanácsolnak. Ha visszaolvasod sokan tanácsolják, hogy üljünk le és beszéljük meg.


Mégis mit kéne tennem, ha van családom? 5 évet dobjak el csak úgy és váljak, esélyt sem adva , miközben épp próbálkozik?

2021. ápr. 25. 22:56
 37/89 anonim ***** válasza:
91%

Igen, együtt lesztek valószínűleg, mert veled láthatóan bármit meg lehet tenni. Marha nagy öröm és érdem egy ilyen gerinctelen “férfi” mellett élni, aki 5 év után már is felre b*szott. Igazi főnyeremény, büszke lehetsz hogy milyen idilli házasságod van, mutogathatod a facen, de jó.

Ne aggódj, a következő szeretőt majd igyekszik jobban titokban tartani, most is vígan dugná még a jelenlegit, ha nem bukott volna le. És mindezt 5!! év után. Undorító.

2021. ápr. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/89 A kérdező kommentje:

Egyébként, ha már így otthon vagy a témában, légy kedves és ahelyett, hogy szídsz , írd meg, hogy mivel bizonyíthatna még?

Ha a letiltás, közös program, udvarlás, beszélgetés nem elég?

Mit tehetne még?

ha most azt írtam volna, hogy semmi sem változott, vagy hogy még hidegebb is lett, az lenne a baj.

Hogy békülni akar az is.

Mi lenne a jó?

2021. ápr. 25. 22:58
 39/89 anonim ***** válasza:
87%
Az a több ember 1..
2021. ápr. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/89 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem nem fogja a következőt rejtegetni..talán még barátnők is lesztek..hisz tudja, hogy megteheti veled
2021. ápr. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!