Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » 5 év házasság után megbocsájth...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 év házasság után megbocsájtható ha a párod félrelép?

Figyelt kérdés

Ha lebukás után téged választ és a családját.

Naponta elmondja, hogy szeret, romantikus gesztusokat tesz.

Másikat mindenhonnan tiltja, pedig nem kérted rá, és egyértelműen mutatja a családi állapotát.

Örömmel és magától tölt fel közös képeket és nyilvánosan udvarol.

Ez a jele a megbánásnak? Hogy üzen a szeretőnek, hogy ő mást szeret?


2021. ápr. 25. 21:55
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/89 anonim ***** válasza:
83%
Persze, hogy azt bánta meg, hogy lebukott. Az ilyen, aki kőkemény 5 év után, feleséggel, gyerekkel a háta mögött, családos “apaként” hónapokig dugizott titokban egy másik nőt, annak erősen hiányzik a gerince és lebukáskor is csak magát sajnálja, na meg félti a megszokott kis életét. A következő szeretőnél majd ügyesebben fogja csinálni a dolgokat és ha mégis lebukik, majd akkor is megmagyarázza azzal, hogy ez “csak üres szex”, te meg ugyanúgy megbocsátasz, mondván neked családod van és hát amúgy is tesz ki magától közös képeket meg teper, szóval tökre megbánta.
2021. ápr. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/89 anonim ***** válasza:
83%

Engem ugyan nem csaltak meg, de egyszer olvastam olyantól, akit megcsaltak, hogy ez a "nem jelentett semmit neki az a nő" igazából egy rossz dolog. Sokkal "jobb", ha beleszeret másba, akkor legalább egy érző lény, aki kiszeretett belőled, és elhagy a másikért.


Persze nem tudom, milyen de látom benne a rációt. Elhagynak azért, mert szerelmesek másba, vagy azért, mert a nő nem jelentett semmit? Tudod, ki nem jelent még semmit a férjednek? Én. A felettem válaszolók, meg az alattam válaszolók. Nem egy különleges, egyszeri alkalom volt valakivel, akivel szikra volt, hanem egy akárkivel. Akárkikkel meg tele az utca. A férjednek annyi kellett, hogy megcsaljon, hogy talált valakit, aki hajlandó.

2021. ápr. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/89 anonim ***** válasza:
78%
5 év az semmi. 20-30 év után talán, ismétlem talán elnézném ha egyszeri alkalomról lett volna szó. 5 év után úgy kib*sznám hogy a lába se éri a földet. Amit most csinál, a kedveskedés, a nyilvános udvarlás csak a meghunyászkodás jele. Aki megcsalt - és következmények nélkül tette azt- újra meg fogja tenni ha már csitult a vihar.
2021. ápr. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/89 anonim ***** válasza:
86%

"Nem látom rajta, hogy mesterkélten mosolyogna, vagy ilyesmi. Mikor megdicsér sem látom hazugságnak."


Azt sem láttad, mikor megcsalt.

2021. ápr. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/89 anonim ***** válasza:
79%
Az se bocsáthato meg ha 5 év után csal meg és az se ha 30 év után...
2021. ápr. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/89 anonim ***** válasza:
74%

Megint te? Ne is tagadd, a 7honapos szeretos tortenet megint...

Ha ennyire hiszel a ferjedben minek jossz ide allandoan bizonygatni h milyen szuper minden?

En lesz.rom hogy mi van veled , de legalabb magadat ne akard atverni.

2021. ápr. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/89 anonim ***** válasza:
79%

Te a következő csalást és az utána következőket is megbocsátod neki. Egyszerűen ilyen önbecsülés, tartás nélküli nő vagy, aki élvezi a lábtörlő szerepet. Ellenkező esetben nem ömlengenél a jellemtelen férjedről folyamat a gyakorin, nem olvadoznál az általa előadott színházi előadástól, nem versengenél a szeretőjével, hanem kibsztad volna oda, ahová való.

Légy boldog, ha neked ez a boldog élet titka, de szerintem a továbbiakban ne tedd magad nevetségessé, mert itt kb. csak röhög rajtad a többség. Simán fel lehet ismerni a kérdéseidet, amikben folyamatosan a férjed talpát nyalod azért, mert másba(okba) dugta a farkát.

2021. ápr. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/89 anonim ***** válasza:
78%

Most kell kilépni.


Az első 5 év házas élet a legkönnyebb. Ha most megcsalt, a későbbiekben biztosan újra megteszi.


Most még nem olyan nagy döntés elvállni, ha nincs gyerek. Még van időd mást találni...

2021. ápr. 26. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/89 anonim ***** válasza:
67%
Juj, ne haragudj Kérdező, de te nagyon buta vagy. Még nagyon sokszor meg fog csalni. Néha fogsz róla tudni, néha nem. De mindig lesz számára egy jó kifogásod, miért is nem számít.
2021. ápr. 26. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/89 Tseppkoe ***** válasza:
0%

Rengeteg radikális "tanács", közben téged le"butá"znak, őt meg le"féreg"ezik...

A #4. és újra a #4. sztem!!

2021. ápr. 26. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!