Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » 5 év házasság után megbocsájth...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 év házasság után megbocsájtható ha a párod félrelép?

Figyelt kérdés

Ha lebukás után téged választ és a családját.

Naponta elmondja, hogy szeret, romantikus gesztusokat tesz.

Másikat mindenhonnan tiltja, pedig nem kérted rá, és egyértelműen mutatja a családi állapotát.

Örömmel és magától tölt fel közös képeket és nyilvánosan udvarol.

Ez a jele a megbánásnak? Hogy üzen a szeretőnek, hogy ő mást szeret?


2021. ápr. 25. 21:55
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/89 anonim ***** válasza:
80%

Nem kell elvalnod, maradj csak ebben a szuper és csodálatos házasságban, ahol a drága férjed kőkemény 5 év után máris más puncit kúrogatott, meg is érdemled. Te kérdeztél, mi válaszoltunk és a többség bizony nem maradna egy ilyen féreg ember mellett, akit otthon vár a felesége és a gyereke(i), ő meg vígan dugja a szeretőcskéjét. De ha neked ez kell, kedves egészségedre, nekem nem lenne se gusztusom, se gyomrom egy ilyen emberhez.

És akkor mi van, ha családod van?!? Az automatikus felmentés vagy mi? Akkor mindent el kel nézni és meg kel bocsátani? Annyira szánalmas a gyerekre hivatkozni és ő mögé bújva, őt kifogásként használva benne maradni a híg fosban, miközben az egyik fel mindezt egy fikarcnyit sem tiszteli.

2021. ápr. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/89 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy ennyit bántotok. Jól esik...

Megoldást keresnék jelenleg, de látom felesleges volt.

Igen, nem fogok most válni, mert én sem állok fel és szállok ki csak úgy.


5 év azért mégsem kis idő, szerintem. Persze nem a megcsaláshoz, de ahhoz igen, hogy ne dobd csak úgy el.


Nem tudom hogy most is vele lenne, ő azt mondta, hogy nem jelentett semmit neki az a nő. Nem tudom miért olyan biztos itt sok ember, hogy engem nem szeret.

Nem védem, csak én nem tudom hogy játszaná el ezt. Nem látom rajta, hogy mesterkélten mosolyogna, vagy ilyesmi. Mikor megdicsér sem látom hazugságnak.

2021. ápr. 25. 23:04
 43/89 anonim ***** válasza:
80%
Akárhogy is fáj, újra meg fogja tenni. Neked jó ilyen bizonytalanságban élni?
2021. ápr. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/89 anonim ***** válasza:
89%
Miért vagyunk benne ennyire biztosak? Csak egy kérdést tegyél fel magadnak.. Ha te tényleg őszintén szereted, el tudod képzelni, hogy efeküdj mellette másal? Hónapokon keresztül? Keresd a társáságát? Ha a válaszod nem, értened kellene miért vagyunk benne ennyire biztosak. És nem mi bántunk téged azzal, hogy a "szemedbe" mondju az igazságot. Te jobban bántod magad azzal, hogy hitegeted magad hazugságokkal
2021. ápr. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/89 A kérdező kommentje:

43 Nem érzek bizonytalanságot. De mindegy is, látom engem lehet támadni, mert nem válok csak úgy.

Jó éjt mindenkinek

2021. ápr. 25. 23:08
 46/89 anonim ***** válasza:
84%
Ő eldobta az öt évet, amikor megcsalt.
2021. ápr. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/89 A kérdező kommentje:

44 Még neked válaszolok. Nem mentem még félre nem is szándékozom. De nem látok a fejébe, mi motiválta. Lehet több szexet kapott. Igen kereste, de mint elmondta ez csak üres szex volt.


Jó éjt

2021. ápr. 25. 23:09
 48/89 anonim ***** válasza:
84%
Na és miért nem a lebukás előtt próbálkozott, ha tényleg megbánta? Itt szerintem egyedül azt bánta meg, hogy lebukott!
2021. ápr. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/89 anonim ***** válasza:
82%
Ja és akkor minden rendben van, mert ez “csak” (???) üres szex volt? Oh, hát ez mindjárt más, akkor tök oké. Ugyan, ne áltasd magad, ha valaki igazán és őszintén szereti a másikat, eszébe nem jutna mással ágyba bújni, pláne nem hónapokig, pláne nem 5 év után. Úgy beszélsz, mintha legalább 20-30 év lenne mögöttetek. Szánalmas, hogy ahelyett hogy odament volna hozzad, elmondta volna mi a gond a házasságotokban és próbált volna megoldást keresni, ő inkább a farkát használta “megoldásként”.
2021. ápr. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/89 anonim ***** válasza:
91%

"És biztos vagyok benne, hogy nem nevet a fotóinkon"


Lehet. Egy rövidke ideig. Aztán talál egy másik férfit. Talán függetlent, nem egy gerinctelen megcsalót.

Te meg örökre azon rágódhatsz, mikor fog újból megcsalni.

2021. ápr. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!