Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » 5 év házasság után megbocsájth...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 év házasság után megbocsájtható ha a párod félrelép?

Figyelt kérdés

Ha lebukás után téged választ és a családját.

Naponta elmondja, hogy szeret, romantikus gesztusokat tesz.

Másikat mindenhonnan tiltja, pedig nem kérted rá, és egyértelműen mutatja a családi állapotát.

Örömmel és magától tölt fel közös képeket és nyilvánosan udvarol.

Ez a jele a megbánásnak? Hogy üzen a szeretőnek, hogy ő mást szeret?


2021. ápr. 25. 21:55
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/89 A kérdező kommentje:

Nem egyszer csábult el, de ugyanazzal a nővel. Nem volt sosem csapodár.

De láttam levelezésükből...

Nagyon nyomult a nő, és igen perverz dolgokat is bevállalt. Gondolom jót tett a libidójának. Ezt el is hiszem, de ő is tudja, hogy pár hónap szex még egyszer a családja elvesztését jelenti. Nem mérhető egy ilyen önbecsülés nélküli nő ahhoz, hogy az embernek van közös múltja, gyereke, és családja.


Nem teper, Csak újból megtalált, úgy érzem, hogy most bizonyítani akar. Hidd el fáj annak a harmadiknak, hogy ha látja, hogy míg ő otthon ül egyedül, mi közösen éljük az életünket. Esze ágában sincs elhagyni.

2021. ápr. 25. 22:29
 22/89 anonim ***** válasza:
92%
Itt te vagy az önbecsülés nélküli nő. Ő csak nevetek a fotókon, míg ti kabaréztok.
2021. ápr. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/89 anonim ***** válasza:
91%
Nekem ez úgy jön le, hogy téged nem is a családod érdekel, csak hogy a másik nő irigykedjen, amiért a tied ez a díszfasz.
2021. ápr. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/89 anonim ***** válasza:
80%
Ha mindenhol le van tiltva a szerető, akkor mégis hogyan látja a ti “boldogságotokat”?
2021. ápr. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/89 A kérdező kommentje:

18 Mondta, hogy nem ment volna sokáig, mert az csak testi feltöltődés volt.

19 És ha magától bevallotta volna? Lehet, mert elég lelkis. Ez most mindegy. Durva amiket írsz, elismerem


Pont ez az, hogy vannak következményei. Nagyon is a tudtára adtam. Most sincs megbocsájtva még. De fenekem fényesre nyalja és mint egy szerelmes kamasz. Szerintem igenis tudja, hogy mit veszíthet és nem akarja utólag megbánni


22 Mi az, hogy kabarézunk? Nem összeállunk egy fotóra, nem színészkedünk. Van közös program, készítünk fotót. Tudom hogy ez furcsán hangzik, de mindamellett hogy dühös vagyok, tényleg jól érezzük magunkat. Nem tűnik megjátszásnak a boldogsága.


23 Nem igaz, csak ez is egy bizonyítás felém

2021. ápr. 25. 22:35
 26/89 A kérdező kommentje:

13 "Pont ezért, amit teszel, hogy ne hagyd el. "


De hát ez nem azt jelenti, hogy fél hogy elhagyom? Ha nem lennénk fontosak már mehetett volna

2021. ápr. 25. 22:37
 27/89 anonim ***** válasza:
87%

Ha neked mindegy hogy bevallotta vagy lebukott.. Normális nő számára nem mindegy. Ha ő mondja el, a megbánás jele. Ha lebukott semmi megbánás, lelkiismeret-furdalás, ugyanúgy ment volna tovább.

Hitetgesd csak tovább magad, úgy látom ez jól megy.

2021. ápr. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/89 anonim ***** válasza:
88%
Ha szeretne nem csalt volna meg csak te egy biztos pont vagy az életében és ezért teper. Aztán ha szépen sikerült téged visszaédesgetni,majd újra megcsal,csak jobban figyel majd
2021. ápr. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/89 A kérdező kommentje:

Nem hitegetem, mint mondtam első és utolsó esély.

Most ha azt írtam volna, hogy bevallotta, szerintem akkor is azt írnátok, hogy persze mert ezért-azért. Mivel nem egy egyszeri alkalom volt így biztos azt kaptam volna, hogy mert hónapokig nem bánta? így tényleg mindegy


És nem bánom, ha a másik nő esetleg valahogy látja. Szerintem meg is érdemli, mert gusztustalan dolog befurakodni más házasságába.

2021. ápr. 25. 22:42
 30/89 A kérdező kommentje:
28 Nem ilyen típus. Sosem volt még ilyen. Nem az aki a legyet is röptében. Elmondta, hogy ilyen még sosem volt, maga sem érti.
2021. ápr. 25. 22:43
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!