Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szeretők, vagy ex -szeretők,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretők, vagy ex -szeretők, hogy esik látni, hogy aki azt hazudja nektek, hogy otthon minden rossz, mégis boldog?

Figyelt kérdés

Hogy érzitek magatokat, mikor látjátok, hogy az aki elhazudta, hogy a feleségével kevés a szex, vagy hogy nem is szeretik egymást, mégis együtt vannak?

Te meg szerelmes lettél, míg ő magasról tesz rád? Odanézel a képeire és látod, hogy milyen boldogok a feleségével?

Hogy végig őt szerette, hisz ott van a családja, te meg azt hitted majd a kedvedért borít?


Főleg mikor látod, hogy a csúnya-rossz feleségével milyen harmóniában vannak? Közös program, kirándulás, te meg egyedül maradtál, ő meg többet nem keres


2021. ápr. 26. 10:33
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/71 anonim ***** válasza:
71%
Sokan azért nem válnak, mert nem akarnak hétvégi apává válni. Én megértem, én is anya vagyok, nincs az a szerelem, amiért válnék, ha szinte garantált, hogy én leszek a hétvégi szülő. Akkor inkább ott rohadok egy életen át amellett, akit nem szeretek.
2021. ápr. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/71 A kérdező kommentje:

11 Lehet ilyen is van, de ők nem is azok, akik a feleségükkel együtt programoznak, meg élik boldogan az életüket. Ők max lapítanak

Mert aki bátrak kitesz családi fotókat, az nem boldogtalan.

2021. ápr. 26. 13:11
 13/71 anonim ***** válasza:
78%

Lehet, de ismerek olyat, aki lazán kiposztolta a cuki-muki családi fotókat, feleség, gyerekek összebújva, kapták a nyálas hozzászólásokat a szép családra. Másnap meg írt, hogy felpakolna az asztalra.

Úgyhogy innen kezdve én nem igazán ítélnék a kiposztolt kirakat képek alapján. Amúgy tényleg boldog volt otthon, én csak szexre kellettem volna. Hogy az asszony mit szólt volna, ha tudja. Hát soha nem like-olta semmi hasonló fotóját, szóval vannak sejtéseim.

2021. ápr. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/71 A kérdező kommentje:
Tehát akkor te is azt mondod, hogy boldog volt otthon, téged meg csak szexre használt volna...
2021. ápr. 26. 13:34
 15/71 anonim ***** válasza:
85%

"Mert aki bátrak kitesz családi fotókat, az nem boldogtalan."

Hallottál már a látszatról? Ha nem, akkor ideje. Sokan előadják a boldog színházat a neten, a valóság viszont teljesen más.

2021. ápr. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/71 anonim ***** válasza:
75%
Igen, amikor épp nem depressziós, akkor boldog és szereti az asszonyt. Időnként megcsalja, de csak futó 1-2 alkalmas kalandokban. Ha bármit is érezne a szeretője iránt, azonnal kereket oldana, ahogy tette velem is.
2021. ápr. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/71 anonim ***** válasza:
86%

Kérdés: Hogy érzitek magatokat, mikor látjátok, hogy az aki elhazudta, hogy a feleségével kevés a szex, vagy hogy nem is szeretik egymást, mégis együtt vannak?

Válasz: Van, aki rosszul érzi magát, mert naiv volt. Van, akit nem érdekel egyáltalán, éli az életét. Van, aki pedig kineveti ezt az "álomcsaládot", mert amúgy nevetségesek.

De miért azt veszed elő, akinek hazudva lett, miért nem azt akarod megalázni és haragod rázúdítani, aki hazudott?


Kérdés: Te meg szerelmes lettél, míg ő magasról tesz rád? Odanézel a képeire és látod, hogy milyen boldogok a feleségével?

Válasz: A szerelem elmúlik idővel. Amint felszáll a köd, az exszerető ránéz ezekre a képekre, és igazából nem nagyon fog fájdalmat érezni. Miért érezne? Ő szabad lett, a "szerelmes" férj és "szerelmes" feleség pedig ugyanabban a hazug kapcsolatban vannak, mint addig. Hogy lehetnek valakik boldogok, ahol az egyik fél becsapja a másikat, külön élete is van, a másik felet pedig megalázza folyamatosan? Ez csak kirakatban boldogság, máshol meg trágya. Akkor lehet egyedül boldogságról beszélni, ha nyitott kapcsolatban vannak.


Kérdés: Hogy végig őt szerette, hisz ott van a családja, te meg azt hitted majd a kedvedért borít?

Válasz: Aki hónapokig, évekig két legyet akar ütni egy csapásra, az kizárólag saját magát, a saját életét, a kényelmét és a megszokottat szereti. Nem a feleségét, mint nőt, mint egyenrangú társát. A szeretőnek legalább megvan a lehetősége, hogy találjon magának valakit, aki tényleg szereti, míg az asszony teng-leng a hazug házasságában, ahol a főnyeremény úr egy perce még mással szexelt és annyi empátia se volt benne, hogy ne hazudjon a szeretőnek, inkább a saját farka izgalma miatt becsapott két nőt, majd röhögött a markába. Dejóennekazasszonynak! Az ég óvjon ettől a férfitől.


Kérdés: Főleg mikor látod, hogy a csúnya-rossz feleségével milyen harmóniában vannak? Közös program, kirándulás, te meg egyedül maradtál, ő meg többet nem keres

Válasz: Azoknál van a legnagyobb gáz, akik kényszeresen mutatják a világ fele, hogy milyen szupijó otthon minden. Közös programot bárkivel lehet szervezni, egy kép erejéig sem nagy kunszt összeállni.

2021. ápr. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/71 A kérdező kommentje:

Értem én mit mondotok, de összeállni egy közös fotóra mégse arról árulkodik, hogy utálnák egymást. Nem mondja egyik sem, hogy lécci hagy fotózzalak le magammal.

Szerető meg ott ül bambán, hogy most nevetne mert jaj "látszat" mert vele volt előtte. Ühöm, és mire? Egy gyors, titkos menetre.

Vele sosem lesz egyetlen nevetős közös fotó sem, pláne nem világ előtt felvállalt.

Lássuk be azért ha valaki utálja a párját nem fogja elrángatni programokra csak egy fotó kedvéért.

2021. ápr. 26. 13:43
 19/71 anonim ***** válasza:
76%
Én sose hittem, hogy utálja az asszonyt, tévedésben vagy, ha azt hiszed, minden férfi szapulja a párját. Egy jó pasinak nincs erre szüksége, akkor is lesz szeretője, ha ahhoz van kedve, ha kerek-perec megmondja, hogy nem válik el soha, mert szereti a párját.
2021. ápr. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/71 anonim ***** válasza:
52%
Ugyanugy altatok a latszat boldogsagon, mint a kamu sajnaltatason. De el tudom donteni, mit valasztok. Ha igy is jobb, akkor a viszonyt. Amikor meg kezd rossz lenni, akkor kilepni.
2021. ápr. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!