Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szeretők, vagy ex -szeretők,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretők, vagy ex -szeretők, hogy esik látni, hogy aki azt hazudja nektek, hogy otthon minden rossz, mégis boldog?

Figyelt kérdés

Hogy érzitek magatokat, mikor látjátok, hogy az aki elhazudta, hogy a feleségével kevés a szex, vagy hogy nem is szeretik egymást, mégis együtt vannak?

Te meg szerelmes lettél, míg ő magasról tesz rád? Odanézel a képeire és látod, hogy milyen boldogok a feleségével?

Hogy végig őt szerette, hisz ott van a családja, te meg azt hitted majd a kedvedért borít?


Főleg mikor látod, hogy a csúnya-rossz feleségével milyen harmóniában vannak? Közös program, kirándulás, te meg egyedül maradtál, ő meg többet nem keres


2021. ápr. 26. 10:33
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/71 A kérdező kommentje:
Honnan tudod, hogy látszat boldogság? többen leírták, hogy tényleg boldogok otthon
2021. ápr. 26. 14:36
 22/71 anonim ***** válasza:
81%

"Szerető meg ott ül bambán, hogy most nevetne mert jaj "látszat" mert vele volt előtte. Ühöm, és mire? Egy gyors, titkos menetre."

A legtöbb szeretőnek ennyi pont elég. A nehezét meg meghagyja az ilyen naiv feleségeknek, mint te. Vannak nők, akik nem vágynak elköteleződésre, nem lihegnek azért, hogy feleségek lehessenek. Egyszerűen, szabadon élvezik az életüket, a pasiból meg csak a legélvezetesebb rész kell nekik, a szex.

Én ugyan nem vagyok nős pasas szeretője, de én is így élek. A pasik teste kell, minden más viszont nem. Lehet felhàborodni nyugodtan.

2021. ápr. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/71 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy egy hosszabb kapcsolatnál senki se vágyna többre. Csak míg a szerető egyedül marad szex után, a másik megy vissza az eredeti életébe, ahol van nyilvános program, nem bújkálás. Van mozi, színház, kirándulás, nyaralás, karácsony.
2021. ápr. 26. 14:42
 24/71 anonim ***** válasza:
69%

Attól, hogy te nem hiszed, még van ilyen. Ez nem attól függ, hogy te mit hiszel.

Bocs, de nekem így nem kell a karácsony, nyaralás, stb. Előbb félrebszik, utána meg visz nyaralni, kirándulni. Kva jó. Ettől jóval több önbecsüléssel rendelkezem. És nem vagyok olyan igénytelen, hogy beérjem egy csaló férjjel.

2021. ápr. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/71 anonim ***** válasza:
76%
Mondjuk olyan is van, ahol mindkét fél házas és mindkettőnek jut nyilvános program és egyik sem tölti egyedül a karácsonyt. A szeretővel meg van a jó szex.
2021. ápr. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/71 anonim ***** válasza:
69%
Vállalom a lepontozást, csatlakozom 22-eshez! Ugyanazzal a férfivel szexelek 17 éve, engem nem zavar, hogy szex után hazamegy, sőt nem is akarom, hogy a családi életével terheljen, nem, hogy hazudoznia kelljen. Lehet, hogy boldog otthon, de a kiegyensúlyozottságához elképzelhető, hogy ez is kell win-win szituáció, szerintem a feleségének sokkal nehezebb lenne ezt feldolgozni, de természetesen ez nem fog előfordulni.
2021. ápr. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/71 anonim ***** válasza:
50%

A szerető nem mindenesetben vágyik kapcsolatra. Két egyedülálló ember is lehet szerető.

Jó a szex meg minden más, de nem kell nyűgnek a nyakamra.


"Odanézel a képeire és látod, hogy milyen boldogok a feleségével?"

Gondolom ez a kép a közösségi oldalon lenne, ahol mindenki az lehet aki akar: gazdag, szép, boldog és még sorolhatnám. :D

Nekem két szeretőm van ismerősi körömben. Nem nyomozgatok utánuk de a párjuk gyanúsan les, ezt észrevettem, és vissza is hallottam, hogy engem lehordtak mindenféle rongynak, mert mindig más férfival látnak és nincs kapcsolatom, miközben ők milyen boldogok, hisz gyakran tesznek fel ölelkezős képeket, miközben azt sem sejtik, hogy előtte pár nappal még a párja arcára ültem és úgy elégített ki :D

Hát gratulálok nekik :D

És is megtehettem volna, hogy ezt odaírom, illetve még képernyőfotókat is tudnék küldeni a beszélgetéseinkről, hogy mi mindennek hordta le, de minek?

Legyenek csak boldogok :D

2021. ápr. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/71 A kérdező kommentje:

És nem gondolod, hogy pont azért hazudozik tán neked, hogy egy ingyen szex ne essen ki neki?

Közben feleségét szereti, becsüli, hozzá megy haza és az ölelkezős képek mögött igazi boldogság van? Téged meg csak használ?

És minden amiket ír, hazugság, szídja a feleségét, mert tudja hogy ez az út a bugyidba, közben meg a felesége kedves, rendes, és ki van nyalva otthon a feneke?

2021. ápr. 27. 21:05
 29/71 anonim ***** válasza:
69%

28/28

Olvasd vissza amit írtam.

Én tisztában vagyok vele, hogy van párja, akivel boldog és nem akarja otthagyni.

Nekem nem is kell komolyabbra, csak erre.

Nem is ígérget, nem is kell.

Nem használ ki, hisz nekem is csak erre kell, csak szexre.

Akkor használna ki, ha hazudna nekem, ígérgetne, de ezt így a felesége kapja. :D

2021. ápr. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/71 A kérdező kommentje:
És honnan tudod hogy nem szereti a feleségét? 🤔
2021. ápr. 27. 21:19
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!