Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szeretők, vagy ex -szeretők,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretők, vagy ex -szeretők, hogy esik látni, hogy aki azt hazudja nektek, hogy otthon minden rossz, mégis boldog?

Figyelt kérdés

Hogy érzitek magatokat, mikor látjátok, hogy az aki elhazudta, hogy a feleségével kevés a szex, vagy hogy nem is szeretik egymást, mégis együtt vannak?

Te meg szerelmes lettél, míg ő magasról tesz rád? Odanézel a képeire és látod, hogy milyen boldogok a feleségével?

Hogy végig őt szerette, hisz ott van a családja, te meg azt hitted majd a kedvedért borít?


Főleg mikor látod, hogy a csúnya-rossz feleségével milyen harmóniában vannak? Közös program, kirándulás, te meg egyedül maradtál, ő meg többet nem keres


2021. ápr. 26. 10:33
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/71 anonim ***** válasza:
75%
Ilyenkor úgy sajnálom, hogy a kérdező kommentjeit nem lehet pontozni hasznosság szerint... elképesztő ez a csőlátás.
2021. ápr. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/71 anonim ***** válasza:
76%

Ha a teóriád igaz, a férjed boldog, a szerető boldogtalan, lehet így! Mégis te foglalkozol a dologgal, ami nyilvánvalóvá teszi, hogy otthon közel sincs minden rendben, mert akkor nem tennél fel ilyen kérdéseket. Inkább a saját fejedben kellene rendet tenni, és nem más vélt/valós cselekedeteit, és főleg érzelmeit elemezni!

A szeretőm híváslistáját láttam pár napja szívecske van a párja mellett, mégis velem szexelt, semmi összefüggés nincs a kirakat cukiskodás, és a valódi érzések között. Neked sem véletlenül van hiányérzeted, ha kiírtad a kérdést.

2021. ápr. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/71 A kérdező kommentje:
Nekem nincs hiányérzetem. Viszont te olyan embernek teszed szét a lábad, aki egyértelműen a feleségét szereti...
2021. ápr. 29. 16:49
 64/71 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem dobd a palit jobban jársz.
2021. ápr. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/71 anonim ***** válasza:
84%
A férjemmel nagyon sokat nevetünk, bohóckodunk a gyerekünkkel és tényleg jól is érezzük magunkat, ha ma valaki fényképezett volna, igazi álomcsaládnak tűnnénk a képeken. A gyerek tart össze minket és miatta tényleg boldogok vagyunk. Én eközben más férfit szeretek.
2021. ápr. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/71 A kérdező kommentje:
65 Ez igaz? Nem hazudsz? És tényleg mást szeretsz? Szerelemmel? Párod tudja nem?
2021. ápr. 29. 20:55
 67/71 anonim ***** válasza:
100%

Nem hazudok. Az tény, hogy nem is posztolok úgy, mintha minden rendben lenne. De én alapból sem voltam soha az, aki kirakta Fb-ra az életét, akkor se, amikor még minden rendben volt.

Nem tudom, miből gondolod, hogy tudja. Egy ideig nem tudta, aztán helyre akart jönni velem és akkor megmondtam neki, hogy már késő. Úgyhogy igen, tudja. Azt is tudja, hogy nem feküdtem le az illetővel, de nem rajtam múlt, mert ő "szakított". Azt viszont nem tudja, hogy azóta 3-szor megkeresett és csak a véletlennek köszönhető, hogy nem feküdtem le vele mégis. Most már semmiről nem tud, igaz, nem is kérdezi, de ha kérdezné, akkor is megmondanám, hogy nem tartozik rá. Nem alszunk egy szobában, szóval az tény, hogy nem ringatom egy hamis illúzióba. Az nekem sose menne.

2021. ápr. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/71 A kérdező kommentje:

Na akkor viszont csak igazam van. Te olyan házasságról beszélsz, ahol mindketten tudjátok, hogy csak a gyerek köt össze és külön hálóban alszotok, de nem mennél vele nyaralni, nem vállalnál közös fotót, pláne nem töltenéd fel őket megmutatni milyen jól vagytok.

Mégis csak az vállalja fel ezt, aki meri a világ elé tenni, hogy kapcsolatban van.

Mert aki féltené a szeretőjét, az lapítana, nehogy megmérgesítse

2021. ápr. 29. 21:11
 69/71 anonim ***** válasza:
Minden belefér, ami a gyerekünkkel közös. A nyaralás is. Nekem a közös fotózkodás és posztolás nem fér bele, de simán kiposztoltam már olyan felvételt, amiben együtt voltunk, mert a gyerek olyan aranyos volt, hogy meg akartam mutatni és ott együtt voltunk a férjemmel nagyon jó hangulatban.
2021. ápr. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/71 anonim ***** válasza:
50%
Te is elvagy tévedve, ha azt hiszed számítasz valamit. Max. annyit, hogy a férjed veled mosatja a szeretőjétől váladékos alsógatyáját. Ezt meghálálja 1-2 családi fotóval a netre, hogy továbbra is mosd a saját ruháitokkal együtt. Egészségedre. Pfejj!
2021. ápr. 30. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!