Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Létezik visszaszeretés szerető...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik visszaszeretés szerető után?

Figyelt kérdés

Nem kérek köszönöm kioktatást, csak véleményt, ami saját tapasztalat volt

Lehet egy megcsalás után a pár újból szerelmes?

Főleg akinek viszonya volt

Létezik, hogy esetleg végig a párját szerette, csak a sok stressz miatt keresett egy kis kiutat, így visszatalál?


2021. máj. 2. 23:20
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
6os voltam. Ha mar olelgetes volt, akkor lehet erzelem is, de ember tipustol fugg. A ferfi hany eves es mit mondott miutan kiderult?
2021. máj. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

38-ak vagyunk mindketten. , Nő kollégája és idősebb nálunk 5 évvel.


Először kimagyarázta, hogy baráti ölelés volt, búcsúzás, mert nem tudta, hogy többet is láttak én meg nem nyitottam egyből a többi kártyámmal


Csak mikor kérdeztem, hogy baráti dolog volt-e az is hogy szájon csókolta, arra nem tudott mit mondani.

2021. máj. 3. 09:31
 13/19 anonim ***** válasza:
Akkor ezt te láttad vagy valaki más?Mi lett ezután?
2021. máj. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Nem, nem én láttam. Mondhatnám úgy is hogy fatális véletlen volt. Társasházban élünk és a szomszéd fia (aki nem is él velük) jár arra, mert egy ismerőse lakik a környéken. Nem egyszer látta őket, csak elsőre nem akart bekavarni.

Gondolom ő fuvarozta haza ilyenkor.


Nincs semmi most. Nagy bűnbánat, meg sok-sok közhely.

Van két kicsi gyerek nálunk és ez iszonyatosan megnehezíti a dolgokat.

Tény, hogy utóbbi időben eltávolodtunk egymástól, de ilyen patkány húzásra nem számítottam.

Állítólag minket szeret. Igen, a gyerekeit, ez biztos, tudom, látom és be is van most rezelve, de hogy engem. Nem tudom...

Tényleg nem tudom, mert ha visszagondolok a viszony idejére, ugyanolyan kedves volt, én semmilyen változást nem tapasztaltam. Sőt, meglepő módon most kedvesebb.

Nem voltak érzelmei, elmondása szerint, hogy szó szerint idézzem : "kib@szottul kellett már egy kis kikapcsolódás". És hogy ezt nem feltétlen szexre érti, köztünk is volt.


Igen ám, de ennyire én sem vagyok hülye. Kérdeztem, hogy ha nem jelentett semmit miért ölelgették, fogdosták egymást, miért csókolóztak? Meg ugye szexeltek. Neki ez az érzelmi feltöltődés kellett...de hogy természetesen tőlem szerette volna első körben. Ez egy ilyen pótlék dolog volt.

Csakhogy én magamból kiindulva nem tudnék mással csak úgy ágyba bújni, főleg úgy nem, hogy még vágyom az ölelésére, csókjára is.

Erre annyit mondott, hogy ő volt a passzív fél mindig, csak jó volt hogy más úgy szereti, mint rég...


Nem tudom sajnáljam , vagy leköpjem.....

2021. máj. 3. 09:57
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom a párod egyáltalán nem tisztel,ha ilyet megcsinált.Akkor ott neki megszűnt,hogy van családja.
2021. máj. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Nem tudom mennyire tisztel, mert szavakkal, viselkedéssel nem ezt mutatja 🙄

De persze, hát mikor a kolléganőjével volt, nyilván nem rám gondolt.

Most leginkább ez a süketelés bosszant. Tudom hogy tipikus megcsalt nőnek tűnök, de egyáltalán nem vagyok hülye.

És várom, hogy megnyíljon, de tagadásban van.

2021. máj. 3. 11:19
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogja bevallani soha miért csinálta,ő a lebukást sajnálja nem a megcsalást.
2021. máj. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Tudom ám, hogy nem pont varázsütésre akkor lett volna vége.

De legalább most lenne őszinte. Nem hinném, hogy egy semleges nőt ölelgetett volna. Egy dologban lesz neki bukó. Így, őszintétlenül még esélyt sem fogok neki adni

2021. máj. 3. 12:14
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem bukik le, simán belement volna egy kapcsolatba.

Egyszeri lett volna, vagy hosszabbtávú nem tudhatod.

A szándék megvolt.

Én anno adtam egy második esélyt, 2 év után ugyanott tartottunk csak egy másik nővel. Váltunk.

2021. máj. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!