Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek higgyek neki? Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek higgyek neki? Van egy ismerősöm aki akivel nagyon sokat beszélgetünk. Ő kezdeményez. Kiderült, hogy van párja és egy gyereke. De azt mondta rossz a kapcsolatuk a párjával. Nem volt köztünk még semmi, de érzem rajta hogy többet akar.

Figyelt kérdés
Szeretőnek szeretne? A nő nem a felesége, nem vette el.

2021. máj. 16. 06:56
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Nincs a nő a közösségi oldalon egy barlanglakó 😂
2021. máj. 16. 08:56
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Attól még eljegyezheti, és csinálhat neki még egy gyereket, de látom olyan okos vagy, hogy sikerült a lényeget megragadnod.
2021. máj. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jöjjetek össze! A nő jobban jár, ha megszabadul tőle, legalább talál helyette egy normálisat. Te meg pont megérdemled.
2021. máj. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Mindig a másik nő és a pasi a hibás. Szegény ártatlan feleség/barátnő nem. Hiszen ő csak használja a férjét/barátját. Férfiként valahogy elfelejt rátekinteni. Aztán sír a szátok ha vákum keletkezik és befigyel a harmadik. Ja és nektek jogotok van az ál "boldogsághoz". A pasinak másik nőnek nincs. Ugye?
2021. máj. 16. 09:22
 15/28 anonim ***** válasza:
100%

#14-es Az a baj, hogy TE nem leszel boldog! Végtelen rétestészta lehet, de az esetek 99%-ában csak szexkapcsolat. Ha valóban rossz lenne a kapcsolata, akkor lezárná, és tiszta helyzetben ismerkedne.

Ha komolyan gondolod, akkor ne menj bele, amíg az előzőt nem zárja le, különben állandóan alkalmazkodnod kell, hallgatni, várni, ha csak szexelni akarsz, akkor hajrá..

2021. máj. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
70%

Nem eszéért szeretik a libát, hanem a melle húsáért. Látom, jól bekajáltad, hogy az a boldogság, hogy lenyalhatod a farkáról a nője nedveit, aztán megy hozzá haza, nehogy lebukjon, és elveszítse.

Én tényleg drukkolok, hogy összejöjjetek. Mint írtam: annyira megérdemled ezt a pasit!

2021. máj. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
93%
Mindenkinek joga van a boldogsághoz, csak előtte zárja le az előző kapcsolatát. Mi ebben olyan bonyolult?
2021. máj. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
83%

Ez a szabad vélemények oldala, mindenki a saját szemszögéből, élettapasztalatából indul ki.

A pasi szexet akar. Ha tovább akar lépni, jön a megmondtam az elején.....nem hagyhatom el duma.

2021. máj. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
42%
1# És mi a valóság? Hogy szerelmes közbe a feleségébe és minden tökéletes otthon? ....
2021. máj. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
40%
18 És? Nekem is megmondták. Mikor úgy éreztem nekem máshogy kéne, nem állítottam választás elé. Szépen leléceltem
2021. máj. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!