Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Három gyerek mellett (7/5/1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Három gyerek mellett (7/5/1 éves) négy évig csalt a férjem. Szinte minden nap irtak egymásnak, és én semmit se vettem észre. Én hibám?

Figyelt kérdés
2021. máj. 16. 09:45
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
86%

Az, hogy megcsalt, nem a te hibád. Az, hogy a kapcsolattartást nem vetted észre, elgondolkodtató.


Mi a sztori állása most? Váltok? Rendbe hozzátok a kapcsolatot?

2021. máj. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
36%
Most lehet kemény leszek, de az a Te hibád, hogy nem vetted észre. Főleg, hogy mindennap beszéltek 4 éven keresztül. Ez hosszú idő, én nem tudom elhinni, hogy a férjed egy profi pszichopata módjára játszott ki Téged. Jelek mindig vannak, vagy nem foglalkoztál vele semmilyen szinten, vagy struccpolitikat folytattál.
2021. máj. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
66%
A megcsalás mindig a megcsaló hibája. Az, hogy 4 évig nem vetted észre, a te hibád. Ehhez borzasztóan naivnak kell lenni.
2021. máj. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 A kérdező kommentje:
Pedig mondhatni jol éltünk. Szépen. Azt hittem boldogan. Közben több száz meztelen képet cseréltek...nem is tudom mikor fotózta magát a párom...
2021. máj. 16. 09:54
 5/46 anonim ***** válasza:
34%
És semmi jele nem volt? Nem akarom elhinni..
2021. máj. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 A kérdező kommentje:
Nem. Legalábbis a gyerekek melletti teendőkben nem tünt fel
2021. máj. 16. 10:02
 7/46 anonim ***** válasza:
89%
Sok sikert annak, aki 3 kisgyerek és a napi teendők mellett még 0-24-ben ráér a párját is figyelgetni, hogy épp mit csinál. Sok sunyi férfi amúgy munkaidő alatt szokott ebédszünetben prostihoz járni. Akkor mégis min csodálkozunk? Az ilyet hogy szúrnád ki? Sehogy, esélytelen. Ugyanígy csetelgethet is feltűnés nélkül, lenémítja az üzeneteit meg kitörölgeti és kész.
2021. máj. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
15%
Nem figyeltél a férjedre, ez a te hibád, akinek fontos a párja az észreveszi a jeleket. Az hogy megcsal az ő hibája mert ő döntötte el hogy megkockáztatja a családját.
2021. máj. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
12%

3 gyerek. Azt írod szépen éltek. Akkor legyél okos! Az okos nő onnan ismerszik meg, hogy nem vesz észre mindent, és csak olyat kérdez, amire már tudja a választ.


Szóval felejtsd el a dolgot! Másképp xar lesz a 3 gyereknek az anyaotthonban.

2021. máj. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
88%
Azért mert van 3 gyereke még nem kell megalázkodni meg mindent eltűrni.
2021. máj. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!