Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Három gyerek mellett (7/5/1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Három gyerek mellett (7/5/1 éves) négy évig csalt a férjem. Szinte minden nap irtak egymásnak, és én semmit se vettem észre. Én hibám?

Figyelt kérdés
2021. máj. 16. 09:45
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
70%
Mindenki nyugodjon meg, olyan szép gyerektartást fog kipengetni, hogy rosszabbul fog élni, mint a nő. Ő kap egy éven belül szociális lakást, a pasi meg nem tudja majd fenntartani a házat se.
2021. máj. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
53%

41.-nek.


Kivéve, ha minimálbéres vállalkozó. >:)

2021. máj. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
48%
Nem a te hibád természetesen. 3 gyerek mellett azért kevés idő jut a férj utáni kémkedésre, illetve, egy normális kapcsolatban erre nincs is szükség.
2021. máj. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
20%

Jah csak úgy látszik 3 gyerek mellett kevés idő jutott a férjére is.

Totál unalmas már ez a szr duma, hogy szegény nő, hogy le volt terhelve tuti otthon sütött-főzött -szoptatott mikor csalták.

Mintha egy házasságban nem közös lenne alapjáraton a házimunka. Ugye? csak megcsalóknál hárul az egyik félre vagy mi?

Senkinek nem jut eszébe, hogy a párja is szülő és ugyanúgy kivette a részét, továbbá hogy esetleg egy férfi is főz, mos, takarít.


🙄


Ennyi évig nem észrevenni, azért szép teljesítmény. Ráadásul szerelmes lett a párja. Mondjuk a harmadik gyerek elég érdekes, nem tudom hogy hogy jött így

2021. máj. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
60%
Igen Kérdező, részben a te hibád is... mondjuk a férjed is kinyithatta volna a száját ha problémája volt otthon, de ha Te legalább fele annyi energiát beletettél volna a párkapcsolatodba is, mint a terhességekbe-szülésekbe-babázásba, na akkor sem itt tartanátok. Ide vezet az "én már anyuka vagyok nekem már a gyerekeim az elsők" gondolkodásmód...
2021. máj. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
Mi újság veletek kérdező?
2021. júl. 22. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!