Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Három gyerek mellett (7/5/1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Három gyerek mellett (7/5/1 éves) négy évig csalt a férjem. Szinte minden nap irtak egymásnak, és én semmit se vettem észre. Én hibám?

Figyelt kérdés
2021. máj. 16. 09:45
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
52%

Jajj, lehet félreérthetően írtam (a 12-es választ). Csak a kérdező felelősségét írtam le, de ez nem azt jelenti, hogy a férjének ne lenne. Már eleve, ha a férje elhanyagolva érzi magát, az első az, hogy szóljon, ha magától nem tudja miért van ez így. Ha úgy érzi kialudt a tűz, akkor találjon vissza hozzá, azért a férje. De ha mégsem, akkor se csalja meg, különösen ne 4 éven keresztül. Ez nyilvánvaló, csak ezen te, kérdező sajnos nem tudsz változtatni. Amiket leírtam azért írtam, mert a jövőben talán ezekre tudsz figyelni.

De persze ha most csak kétségbe vagy esve és meg van roggyanva az egész magadba vetett hited, akkor nem, nem te tehetsz mindenről. Kitartást!

2021. máj. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
5%
És most a saját egód miatt, felrúgnád a házasságod, és tönkre vágnád a 3 gyereked életét?
2021. máj. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
91%
#22 Azzal vágják tönkre, ha együtt maradnak.
2021. máj. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
95%

"És most a saját egód miatt, felrúgnád a házasságod, és tönkre vágnád a 3 gyereked életét?"


A gyerekek élete akkor lesz tönkrevágva, ha egy hazug, megbízhatatlan, erkölcstelen apával, és egy megalázott, boldogtalan anyával nőnek fel.

2021. máj. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
13%
A férjd egyáltalán veled akar maradni? Szereti a gyerekeket? vagy újra éli az ifjúkorát a fiatal szeretővel? Hány évesek vagytok? Elhíztál szülés után?
2021. máj. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
96%

25. A kor meg a súly nem mindegy ha már ez megtörtént ?

Jobb lesz külön... engem 22 kg val ducibb és 3 evvel idősebb nővel csaltak meg.... sajnos vagy sem de ez nem számít.

2021. máj. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 A kérdező kommentje:
A nő akivel megcsalt 15 évvel idősebb nálam. Én is és a szerető is nagyon sovány testalkatúak vagyunk
2021. máj. 16. 11:40
 28/46 anonim ***** válasza:
74%
#9: milyen anyaotthon, Bogarka? Már megint a lúzer, akk mindenhová beböfögi, hogy egy nő csak csóró lehet.
2021. máj. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
44%

Rendben 28.


Kérdező!


Kié a ház? Van jövedelmed? Bankszámla? Hitel? Föld?

2021. máj. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
62%

Házasok tehát minden közös, Gyerektartás a fizu fele ilyenkor....

Nem az anyát és a kicsiket paterolják ki ilyen esetben.

2021. máj. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!