Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hányszor esett meg, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányszor esett meg, hogy szakítottatok a szeretőtökkel, de utána mégis visszataláltatok egymáshoz? Olyanok véleménye érdekel, akik között valódi érzelmek vannak/voltak. Mennyi ideig tartott a mosolyszünet?

Figyelt kérdés

2021. máj. 18. 19:17
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
38%
Remélem aki szeretőt tart egytől-egyig olyan szinten visszakapja az élettől, hogy azt kívánja bárcsak ne született volna meg. Köpnivaló férgek
2021. máj. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
33%
Enyhén szólva undorodom az olyan emberektől aki a társát megcsalja. Egyáltalán nem beteg agyam, csak engem is csaltak meg és az a mérhetetlen elkeresedettség, és bánat amit akkor éreztem nem kívánom senkinek. Ez olyan mintha megölnél egy embert, csak lelkileg nem testileg. Szóval köpjön fel mindegyik ember aki csalja/csalta a párját és álljon alá :)
2021. máj. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
52%

De te tényleg beteg vagy. Mit járkálsz ilyen kérdéseknél? Kezeltesd magad.


Itt fröcsögsz


Egyértelmű, hogy megcsalt vagy, csak nem értem, ilyen mentalitással min csodálkozol?

2021. máj. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
25%
De jó hogy te azt is tudod, hogy én mit csinálok. Először láttam ezt a témát a büdös életbe nem keresgéltem utána, és kész. Gondolom van jó pár ember aki hasonló véleményen van, mint én lehet beléjük futottál. De ha engem akarsz még betegnek beállítani, azért mert azt mondom hogy abnormális ha van egy kapcsolatod másfelé kacsingatni meg mással dugatni magad akkor szerintem te kezeltesd magad inkább. Tudod anno hogy jutalmazták a félrelépést pl a nők körében? Levágták mindkét mellét, vagy még mai napig 1-2 olyan régióban kivégzéssel. Mázlid van egyáltalán hogy nem ott élünk, és ne is éljünk de erree a megcsalásos történetre ne úgy gondolj már hogy teljesen normális átverni egy olyan embert aki feltétel nélkül szeret minket, és közbe más f*szát szopja az illető hányingerkeltő tényleg. Ha meg valami nem működik ott kell hagyni, nem kell titokban szeretőzni mint egy gyáva beszari alaknak ennyi. Lehet betegezni meg ilyenek, de ezt minden ép eszű egészséges ember így gondolja. Ez bűn vallásban is, meg anélkül is k*rvanagy bűn.Csak épp nálunk nincs büntetve, de ha például valaki válik, és kiderül hogy a másik hűtlern volt és bizonyíték is van rá, akkor megnézheti magát mit kap válás után:) elárulom egy nagy fityiszt. Na írkáljátok a sztorikat, hogy ki hogy verte át a párját, ennyi jutott nektek több ne is jusson férgek.
2021. máj. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
71%
37 és előző válaszaid. Jelentettelek.
2021. máj. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
71%
Stílusod, szóhasználatod, kitöréseid, mind mind felismerhetőek. Jól ismernek már ezen az oldalon. #37
2021. máj. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
Jelents nyugodtan nehez megemeszteni az oszinteseget:) tudod ha mar ellenerved nincs legalabb toporzekolhatsz mint egy merges kisgyerek.
2021. máj. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
55%
41 Ez is jelentve
2021. máj. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
🤡 🤡
2021. máj. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!