Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hányszor esett meg, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányszor esett meg, hogy szakítottatok a szeretőtökkel, de utána mégis visszataláltatok egymáshoz? Olyanok véleménye érdekel, akik között valódi érzelmek vannak/voltak. Mennyi ideig tartott a mosolyszünet?

Figyelt kérdés

2021. máj. 18. 19:17
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
85%

Mi sose voltunk együtt, de már legalább 3-szor szakítottunk.:D

Általában az a forgatókönyv, hogy ő dob, aztán megkeres. Először 1 hétre dobott, aztán kerek 1 napig hülyített mielőtt újra dobott volna 4 hónapra, aztán jött, hogy ugye nem haragszom, ...nem sokkal később ghostingolt, aztán 1,5 év múlva megkeresett újra és olyan egy hét után gondolta meg magát, aztán olyan 9 hónap múlva én kerestem meg, örült neki, őrülten szerelmesnek láttam, de rájöttem, hogy már hiába. Visszatiltottam szépen és megértettem, hogy vége örökre.

2021. máj. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
37%

Na 8-9-es, te hogy lesed ezeket a témákat :D


Persze, hogyne, tutira szereti a feleségét, te hogy milyen szánalmasan kapaszkodsz ilyenekbe. Hogy átvágta a szeretőt az egy dolog, bár félévi egy szexnél is teherbe lehet esni, de ettől még drágaság ugyanúgy nem szereti a párját. Pont ahogy téged sem a téged megcsalt ;)

2021. máj. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
27%
Előbb tanulj meg fogalmazni aztán jöhet a beszólás is.
2021. máj. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
19%

Előbb tanulj meg olvasni, te bohóc 😆🤡

Szegény megcsalt gyik-en bolyongó bohóc :D

2021. máj. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
19%
Gondolom magadból indulsz ki.
2021. máj. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
40%
Nem te indulsz ki magadból. Feltesznek egy kérdést, közöd sincs hozzá, de addig válogatsz míg nem találsz egy embert akibe belerúghatsz. Szánalmas egy szrkupac vagy. Nem csodálom, hogy nem szeretnek
2021. máj. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
27%
23:18 As te nagyon irigy ember vagy. Gyanítom hogy egy örök sokadik vagy a sorban akit csak ágynatracnak használnak és miután megunják kidobnak mint macskát xarni. 😏 Ne itt vezesd le a magad miatt okozott csalódásod, hogy komoly kapcsolatra senkinek sem kellesz, mert te csak annyit tudsz nyújtani, hogy szétteszed a lábad és nagyra tátod a szádat két térdelés között. Ez mind csak a saját fusztrációd, amit kivetítesz itt másokra, akik szerinted megcsalt felek és még is ott maradt mellettük a párjuk, mert sokkal többet érnek a magad fajtától.
2021. máj. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
29%
Így van, nem én. Jah én vagyok a szarkupac. Vicces, h ezt a hütlenek közül írja valaki. Hát nem nekem van bajom magammal, mivel nem köpöm szemközt magam, mint egyesek.
2021. máj. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
43%

Ne vergődj, te lelakott szerencsétlenség :D Pont te jöttél ide pattogni, miközben kutya sem kíváncsi rád.

Gondolom rettentő magányodban két szelet torta és pizza közt itt keresed kikbe köthetsz bele.

És igen, voltam szerető, de sorry, ez saját döntés volt, és bocsi, én most sem vagyok egyedül :) Veled ellentétben 🤣

És még az eldobásban is mellélőttél, mivel borítottak is miattam :*


"ott maradt mellettük a párjuk, mert sokkal többet érnek a magad fajtától"

ezzel kábítod magad mi?? 🤣🤣🤣🤣



🤡🤡🤡🤡🤡

2021. máj. 19. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
82%
Megtennétek, hogy privátban folytatjátok? Senki nem kíváncsi erre.
2021. máj. 19. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!