Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mennyi az esélye a lebukásnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélye a lebukásnak az alábbi feltételezett esetben?

Figyelt kérdés

Adott egy középkorú gyermektelen házaspár egy 60.000,-megyeszékhelyen, a férj sokat van távol. A nő középvezető egy helyi cégnél, sportos, elegáns de mindenben átlagos.


Egy közelükben lakó nagykorú tanuló srác egyre nagyobb érdeklődést tanúsít a hölgy irányában.


Nincs közöttük semmiféle kapcsolat, max köszönnek egymásnak az utcán.

Ha kialakulna köztük valami akkor mennyi az esélye a lebukásnak egy kisvárosi lakótelepen ahol elég sok a nyugdíjas megfigyelő?



2021. júl. 20. 15:24
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
A kérdés: szereted-e a férjed? Jó vele a szex? Ő szeret?
2021. júl. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:

Szeretjük egymást a férjemmel és a szexel sincs gond.

Viszont sokat van távol.

2021. júl. 21. 11:11
 13/37 anonim ***** válasza:
Szerinted ő hűséges? Egyébként beszélj neki erről a problémádról. Beszéld ki neki.
2021. júl. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 A kérdező kommentje:

Szerintem hűséges, előtte volt jó pár kapcsolatom és úgy gondolom 11 év után észre venném ha változás állna be a viselkedésében.

Nem nevezném problémának mivel nem történt semmi. Lehet én gondolom rosszul de ha ezt megvitatnám vele akkor egyrészt megrendülne az egymásba vetett bizalmunk, másrészt azonnal hazajönne és feladná az álmait ezt viszont (mivel én is karrieristának gondolom magamat) én nem szeretném. Hoztunk elég áldozatot az életben az álmainkért és tudom milyen nehéz erről lemondani.

2021. júl. 21. 11:33
 15/37 anonim ***** válasza:
Gyereket tudatosan nem vállaltatok?
2021. júl. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:
Nem tudatosan, így alakult. Persze eleinte védekeztem és talán abban a koromban könnyebben összejöhetett volna, most meg már úgy vagyok vele hogy még egy évig ha nem sikerül akkor lemondok róla mivel nekem is ketyeg a biológiai órám. Nem vagyok erre rágörcsölve, ha összejön akkor örülünk neki de nagyon :), ha meg nem akkor mondhatni ezt feláldoztuk a karrierünk oltárán.
2021. júl. 21. 12:10
 17/37 anonim ***** válasza:
Akkor vszeg tudat alatt emiatt akarsz a kalanddal kompenzálni.
2021. júl. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 A kérdező kommentje:
Nem hinném, soha nem keltették fel a figyelmemet nálam jóval fiatalabbak.
2021. júl. 21. 13:20
 19/37 anonim ***** válasza:
Ez tudatalatti dolog. Nincs köze ahhoz, hogy a fiatalabb férfiak eddig nem vonzottak. Próbálod elterelni a figyelmed.
2021. júl. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 A kérdező kommentje:
Nem értek a tudat alatti dolgokhoz de az hogy eddig nem szültem, nem jelentheti még csak halványan sem azt hogy egy fiatal sráccal akarnék kompenzálni. Nem vagyok szülő, de az soha meg nem fordulna a fejemben hogy a saját gyermekemre szexuális célból gondolnék.
2021. júl. 21. 14:01
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!