Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mennyi az esélye a lebukásnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélye a lebukásnak az alábbi feltételezett esetben?

Figyelt kérdés

Adott egy középkorú gyermektelen házaspár egy 60.000,-megyeszékhelyen, a férj sokat van távol. A nő középvezető egy helyi cégnél, sportos, elegáns de mindenben átlagos.


Egy közelükben lakó nagykorú tanuló srác egyre nagyobb érdeklődést tanúsít a hölgy irányában.


Nincs közöttük semmiféle kapcsolat, max köszönnek egymásnak az utcán.

Ha kialakulna köztük valami akkor mennyi az esélye a lebukásnak egy kisvárosi lakótelepen ahol elég sok a nyugdíjas megfigyelő?



2021. júl. 20. 15:24
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy! Csak unatkozol úgymond, próbálod elütni az időt. Másra koncentrálsz. Ez a kompenzálás.

A probléma az nem a fiú. A probléma az az, hogy hiányzik a férjed. Illetve hogy ezt nem tudod elmondani neki. Nem azt kell elmondani neki, hogy kinéztél egy fiút, dehogy, hanem hogy nagyon hiányzik neked. Mindenféle téren. Nem tudom, mennyi az a távollét, de ha az én férjem negyedévente két napot nem alszik itthon, már nagyon tud hiányozni. Van egy kétéves lányunk, az ő nevelésében is hiányozna, ha nem lenne itt. Eljátszottál a gondolattal, milyen lenne gyereket nevelni ezzel a távollétével?

2021. júl. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:

Napközben nincs ezzel gondom, leköt a munkám (attól függetlenül hogy ide is felnézek ha időm engedi).

Nem koncentrálok másra és nem én néztem ki magamnak azt a fiút, de az tény hogy az éjszakáim magányosak.

6 éve hogy külföldön dolgozik a férjem, két hetente tud hazajönni és úgy beszéltük meg ha bármelyikünknek ez terhet jelent akkor ő azonnal otthagyja az állását.

Nem játszottam el ezzel a gondolattal mert a második kitétel ez volt, ha jön a baba akkor ő is jön haza.

2021. júl. 21. 15:10
 23/37 anonim ***** válasza:
Kéthetente hány napra?
2021. júl. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:
Egy hosszú hétvége. Péntek estétől vasárnap estig.
2021. júl. 21. 16:01
 25/37 anonim ***** válasza:
73%
És ez hat éve? Érett nőként ilyen házasság? Valljuk be, ez nem házasság. Ez járás.
2021. júl. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
És ezt te is tudod. Ilyen feltételek mellett minden házasság jólműködő lenne, harmonikus, jó szexszel. Nem véletlen kacérkodsz a fiú gondolatával. Hogy elkendőzd az igazi problémád. Hogy nincs veled a férjed, hogy hat év alatt visszafejlődött a kapcsolatotok, hogy a karrierjét választotta helyetted.
2021. júl. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 A kérdező kommentje:
11 éve vagyok férjnél, de ez a 6 év tényleg nem volt könnyű.
2021. júl. 21. 16:53
 28/37 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy a férjednek ne lehetne itthon is karrierje. Nyilván kevesebbet keresne, de gyanítom, így is jól élnétek. Neki fontosabb a karrier, a kinti kényelmes élete, mint te. Amúgy meg havi 2x2 nap együttlét kevés a gyerekcsináláshoz. Nem mondom, hogy nem elég, csak hogy kevés. Én kétszer szültem. 26 évesen elsőre összejött, 39 évesen meg 7 hónap után, de csak azért, mert akkor tudtam összeköltözni a férjemmel.

Elnyomod a fájdalmaidat, vagyis elbagatelizálod a férjed karrierje kedvéért.

2021. júl. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 A kérdező kommentje:

Lehetne itthon is mint ahogy volt is, csak nem a végzettségének megfelelő beosztásban. Ahhoz olyan családba kell születni :) Kint megbecsülik a jó munkaerőt.

Építésvezetőként kint sem kényelmes, félévente-évente költöznek a következő kivitelezésre és ez mellett még rohangálnak egyéb kisebb projektek után ha az nem megy megfelelően.

2x2 nap nem csak a gyerekcsináláshoz kevés hanem úgy általában mindenhez, de majd jövőhéten bepótoljuk. Most jön egy hét nyaralás, aztán januárig megint minden folytatódik tovább. Általában január-február amikor a szabi nagy részét ki tudja venni, akkor náluk leállás van többnyire.

Ez nem csak a férjem jobb munkahelyéről szól, közben én is építgettem itthon a saját karrieremet, nem szól bele senki hogy mikor mit csináljak, mondhatni kényelmes életet élünk csak.....

Igen a fájdalmat a fusztráltságot néha nagyon nehéz elfojtani. Valószínűleg ezért fordult meg a kérdéses dolog a fejemben, vagy csak imponált hogy valaki érdeklődik utánam.

2021. júl. 21. 18:13
 30/37 anonim ***** válasza:
Szereted a férjed. De valami a felszínre tört. Próbáld megoldani. Beszélj vele ezekről. Persze ne a fiúról, csak az érzéseidről. Illetve hogy ő hogy vélekedik erről.
2021. júl. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!