Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szeretőként kizárólag szexre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretőként kizárólag szexre jártok, jártatok össze, vagy kissebb találkozások, beszélgetések, amolyan apró randik is előfordultak?

Figyelt kérdés

Csak azok válaszát várom akiknek vannak e téren tapasztalatai, álszenteskedő, lecsesző válaszokra nem vagyok kíváncsi.

Köszönöm!


2021. júl. 28. 23:15
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

#10 Megértelek! Sokáig bennem se fordult meg ez a gondolat, de nálunk is a szex hiánya volt a gond, illetve egy ezzel kapcsolatos elég durva átverése, ami szintén megpecsételte a kapcsolatot. Aztán egyszer jött valaki, aki megadta a kezdő lökést, és szakítottam vele. Ház az enyém, így ezzen nem kellett közösködni, illetve van két fiúnk, akik kiskoruk ellenére nagyon is jól megértették a helyzetet.

Lehet, ha találsz magadnak szeretőt, akkor ő is megfogja adni neked azt a kezdő lökést, hogy új életet kezdj. Apám leélte az egész életét egy szar kapcsolatban, közös volt a ház, ott voltunk hárman, így nem akart szakítani. De boldogtalan volt, gyakran ideges, meg nem voltunk egy igazi család, se egy közös ebéd, szülinap vagy nyaralás. Tehát ilyenformán mi is ittuk a levét az egésznek. Nekem azt tanácsolta, hogy ne kövessem el az ő hibáját, én ugyanezt mondom neked. Válts, keress magadnak valakit, mert azt ne várja el egy nő, hogy ha ő nem akar szexet, akkor a pasi fogadjon cölibátust egy életre.

2021. júl. 29. 12:10
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Mindketten házasok vagyunk, így nem okoz problémát hogy a közös jövőnket tervezgessük. Ettől függetlenül valamilyen szinten vannak érzelmek is a kapcsolatunkban, szülinap-névnap apró ajándékokkal, és a találkozásaink is randevú jellegűek de a végén törvényszerűen az ágyban végezzük.
2021. júl. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Mivel mindketten házasok voltunk és nem nagyon volt megoldható hogy valami normális helyen kettesben legyünk, így nagyrészt inkább kisebb találkozások történtek közöttünk. Beszélgettünk, csókolóztunk, pettingeltünk autóban, fél év alatt, négyszer sikerült ágyba bújni. De teljesen jól működött. F
2021. júl. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nagyon intenzív volt az érzelmi oldal. Végül velem beszélt meg mindent ( pl mikor menjen orvoshoz, gyereknek hol vegyen cipőt ..) Tudtam róla, h gyenge lenne a váláshoz, így szakítottam vele. Azóta is szenvedek
2021. júl. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
A 10-es szövegét akár én is írhattam volna, pont ezek az érzések voltak bennem. Nálunk a házasság elzötyög, de szex nincs és már nem is lesz a férjem kora miatt. Másfél évig próbálkoztam, nyüglődtem, majd a tavasszal kerestem szeretőt. Csak szexre, tudatosan nős férfit, én se akarok válni és ő se, úgy gondoltuk, hogy ez tökéletes lesz:szexuális összhang, rokonszenv, pici barátság, heti egy szex. Na, ez volt az elmélet, igen gyorsan egymásba szerettünk, de a kereteken nem akarunk változtatni. Sok sms, lopott telefonok, egy-két titkos randi a parkban, egy közös vacsora. De ezen kívül minden találkozás az ágyban bonyolódik.Múlt héten már csak azért mentünk el vacsorázni, hogy lássuk egymást felöltözve is... ( viccen kívül: most már hiányzik, hogy más környezetben, más szituban is megismerjük, hogyan reagál a másik. Most már vágyunk erre. )
2021. júl. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
#15 Ha már a férjed korát említetted, hogy emiatt nincs szex. Gondolom nagy a korkülönbség. Ha igen, akkor elárulnád mennyi? Csak mert itt sokkszor olvasom, hogy egyesek szerint még 20-30 év se számít
2021. júl. 30. 20:34
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
#16:26 év a korkül, 54 vagyok. 20 éve vagyunk együtt, 18 évig minden OK volt. 2 éve kezdődtek a gondok, szinte egyik hétről a másikra nulla lett... És egyéb formára sem hajlandó, úgy döntött, hogy ez ezentúl nem lesz része az életnek.
2021. júl. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!