Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha egy nő megcsalja a férjét,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő megcsalja a férjét, abban ki a hibás?

Figyelt kérdés
Miért?

2021. aug. 4. 13:15
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
35%
19es, miért? megadtál a férjednek mindent? Kedvére tettél állandóan? Nem kellett eltartani astb?
2021. aug. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
34%
19-es (20-as vagyok) A bosszú megcsalás az teljesen más. Azt támogatom. Vannak olyanok akik megérdemlik. Pl. a megcsalós retkek, vagy mint az exem, aki úgy akart arcoskodni a haveroknak, elmondani, hogy az "én csajom is féltékeny", hogy állandóan direkt flörtölgetni igyekezett másokkal illetve azt hallgattam, hogy a haverja nője milyen jó csaj stb. Sajnos ennek ellenére nem csaltam meg. De ez más kategória, Szóval a bosszú-megcsalás, mikor a másik fél gerinctelen volt, az egy jogos bosszú.
2021. aug. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
82%

"Kedvére tettél állandóan? " Mire gondolsz kedves 21-es?


A csillagos eget nem értem el, azt nem tudtam neki megadni:)

2021. aug. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
100%

Na és mit érsz el a bosszú megcsalással?

Beállsz te is a gerinctelenek sorába?

Na és fog a másiknak fájni a bosszú megcsalás, ha ő volt az első körös megcsaló? Ő volt az első, te csak másolod a viselkedését. :)


A bosszú megcsalók nevetséges pojácák. :D


A helyes lépés nem a bosszú megcsalás, hanem amint kiderült az első megcsalás, akkor kell rögtön lezárni a kapcsolatot, és viszlát a megcsalónak. Ha valaki mégis bosszút akar állni, akkor is ez a jó terv, hiszen ez sokkal jobban fog fájni a megcsalónak is, és a megcsalt is büszkén léphet tovább.


Engem is csaltak már meg, és a bosszú megcsalás helyett hirtelen lezártam a kapcsolatot, és elkezdtem azonnal élvezni az életet egyedül. A megcsaló hihetetlen vergődésbe kezdett, könyörgött, öngyilkos is akart lenni, aztán szépen, sírás közben ki lett dobva a közös ingatlanból. A végén még a legapróbb tartozásait is behajtottam rajta. Sokkal jobban élveztem, mint egy bosszú megcsalást élveztem volna. :)

2021. aug. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
80%

22#

Az én exem jó kiállású jóképű férfi volt. Amikor vele voltam is flörtöltek vele a nők. Igazából addig nem izgatott, míg be nem igazolódott, hogy hűtlen. Nekem soha többet nem kell jóképű férfi. Csúnya pasikat jobban kedvelem.:)

2021. aug. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
77%
A migránsok tehetnek erről.
2021. aug. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
100%
Nulla információval hogyan vársz releváns választ? Mindenki a saját tapasztalataiból, értékrendjéből fog válaszolni, azmeg ahány ember annyi féle. Aztán aki ugyanazt gondolja amit te azzal jól egyetértesz és neki adsz igazat? Nem értem a kérdés lényegét igazából.
2021. aug. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
61%
Akik azt írják itt nagypofával, hogy ha valami nem tetszik, akkor le kell lépni és ilyen egyszerű az egész, azoknak halvány lila fingjuk nincs a való életről.
2021. aug. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
73%
Na én meg pont a nyomoronc pasikra fáztam rá. Hírtelen mindegyiknek mekkora lett az önbizalma és pofája. Mindig azzal az elvvel jöttem össze, hogy nem a legjobb képű, de legalább tuti aranyos, rendes...aha..egy frászt. Soha többet nyomibb pasi.
2021. aug. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
100%

29.


Miből gondolod hogy a jóképűek jobbak? :)

2021. aug. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!