Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A nővéremet megcsalja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nővéremet megcsalja a vőlegénye. Szó nélkül nem fogom tűrni, de kinek mondjam el, hogy kisebb cirkusz legyen belőle, apukánknak, vagy a nővéremnek?

Figyelt kérdés

Van egy 24 éves nővérem, a vőlegénye 31 éves. Eddig azt hittem, nagyon jó a kapcsolatuk, de kiderült számomra, hogy egy barátnőm nővérével is lefeküdt egy buli után, valamint, hogy több ilyen eset volt már másokkal, erről vannak messenger üzeteim is, teljesen egyértelmű a helyzet sajnos. A nővérem nagyon szereti, sosem tenne vele ilyet, ráadásul már annyira a család része, hogy apukám felvette a cégébe jó pozícióba dolgozni, mindenkinek azt meséli, hogy milyen jól választott párt a nővérem...

Magamban tartani nem tudom, meg nem is lehet. De hogyan borítsam...? Mióta megtudtam, kb enni sem tudok, annyira ideges vagyok.

Ha a nővéremnek mondom el, félek, hogy nagyon-nagyon kiborul, esetleg kárt is tesz magában, ha apukámnak, akkor félek, hogy nagyon megvereti és ebből rendőrségi ügye lesz, annyit meg nem ér annak a sz.rrágónak az egész élete. Mit tegyek, kérlek segítsetek?



2021. aug. 27. 13:03
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
95%

#29 A probléma a félrekúrás előtt volt esetleg, azt a beszélgetést pedig a vőlegénynek kellett volna kezdeményeznie, mert látszólag neki volt baja a kapcsolattal. Helyette viszont úgy döntött, hogy egy másik nővel kezdeményez beszélgetést, majd szexet.


A megcsalás már következmény, azon nincs mit megbeszélni, az csak a kapcsolat lezárásának féreg módja.

2021. aug. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
0%
Dehogynem lenne. Egy kis alkalmi szexben nincs semmi. Főleg nem érzelmek.
2021. aug. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
100%

#32


A kis válásban sincs semmi. Meg a kis szakításban sem.


Mellesleg ha annyira nincs benne semmi, miért nem mesélte el büszkén otthon?

2021. aug. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs benne semmi, miért kell titkolni? Vállalja fel nyugodtan mindegyik ilyen gusztustalanság (mint te) a tettét, és akkor lehet a helyén kezelni.

Vagy csak egy szánalmas, élettelen provokátor vagy? Nyilván.

2021. aug. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
3%

Engem két dolog érdekel: 1. miért mocskos pofájú? Tán csúnyán, lenézően beszélt hugicával és ő meg kereste a bosszú lehetőségét, és addig kutakodott, amíg lebuktatta?

2. ez vami feketén működő cég? Mert ez nem nagyon ok, se rendes, se rendkívüli felmondásra, szóval, ha olyan, akkor milliókat perelhet le munkaviszony jogtalan megszüntetése miatt.

Akkor inkább közös megegyezést kell felajánlani.

2021. aug. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
0%
Köszönöm #45. Végre valakinek több esze van mint a károgó tyukoknak itt
2021. aug. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
75%

Aki szemet húnyny a még nem férj félrejárása felett az nyilván nem lenne károgó tyúk

Nőként valóban más dolgunk se mint ilyen apróságokról tudomást sem venni....

2021. aug. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
*húny
2021. aug. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
28%
Te ironizálsz #37 de én nem
2021. aug. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez a baj hogy Te ezt komolyan így is gondolod
2021. aug. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!