Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A nővéremet megcsalja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nővéremet megcsalja a vőlegénye. Szó nélkül nem fogom tűrni, de kinek mondjam el, hogy kisebb cirkusz legyen belőle, apukánknak, vagy a nővéremnek?

Figyelt kérdés

Van egy 24 éves nővérem, a vőlegénye 31 éves. Eddig azt hittem, nagyon jó a kapcsolatuk, de kiderült számomra, hogy egy barátnőm nővérével is lefeküdt egy buli után, valamint, hogy több ilyen eset volt már másokkal, erről vannak messenger üzeteim is, teljesen egyértelmű a helyzet sajnos. A nővérem nagyon szereti, sosem tenne vele ilyet, ráadásul már annyira a család része, hogy apukám felvette a cégébe jó pozícióba dolgozni, mindenkinek azt meséli, hogy milyen jól választott párt a nővérem...

Magamban tartani nem tudom, meg nem is lehet. De hogyan borítsam...? Mióta megtudtam, kb enni sem tudok, annyira ideges vagyok.

Ha a nővéremnek mondom el, félek, hogy nagyon-nagyon kiborul, esetleg kárt is tesz magában, ha apukámnak, akkor félek, hogy nagyon megvereti és ebből rendőrségi ügye lesz, annyit meg nem ér annak a sz.rrágónak az egész élete. Mit tegyek, kérlek segítsetek?



2021. aug. 27. 13:03
1 2 3 4 5
 21/43 A kérdező kommentje:
Igen, kora este, mikor hazaért leültettem és elmondtam, anyu is ott volt, próbáltuk nyugtatni, sikerült is, nem kell annál nagyobb bizonyíték, mint a messenger üzenetekben van, telefonon be is vallotta az a mocskos pofájú. Szóval nagyon-nagyon szomorú a nővérem. Természetesen kiadta az útját meg a cégtől is ki lesz vágva.
2021. aug. 27. 21:33
 22/43 anonim ***** válasza:
83%
Remek testvér vagy, nagyszerű barát és igazán jó ember! Bárki bármit is mondjon, jól cselekedtél. Én hálás lennék mindenki helyében. Bárcsak mindenkinek ilyen igazságtudata lenne.
2021. aug. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
75%
Egyetértek teljesen a 22-es válaszolóval! :) És TE is jó ember vagy, 22-es :)!
2021. aug. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
0%
Hát gratulálok neked is meg a sok hülyének itt. Így kell tönkrevágni egy kapcsolatot, ahelyett hogy a srácnak megmondani hogy legyen szives fejezze be és kész, az ilyet meg lehet beszélni, de nem, mert ti manipuláljátok a kérdezőt.
2021. aug. 28. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
95%

Oszinten sajnalom, kitartast nektek, foleg a testverednek!

Mindenkepp jobb igy mint ha hozzamegy...


24-es: tonkrevagta a kapcsolatukat? Megbeszelni hogy fejezze be? Még el se vette de mar tobbfele felrejart Ezt egyedul o rontotta el

2021. aug. 28. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
95%
24-es, te isbiztos ilyen gerinctelen aljadék lehetsz, mint a vőlegény. Csak az ilyen undormányoknak jut eszébe, hogy így gondolkozzanak.
2021. aug. 28. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
88%

#24 És a hűtlen mocskos pofájú fajtársai:


A kapcsolatot az vágja tönkre, aki félrebaxik. Nem kell másba mártani a fhaszt, ha nem akarod, hogy kivágjanak, mint a macskát szarni.

2021. aug. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
93%

Kérdező: jól tetted, amit tettél. Én is elvárnám a testvéremtől, barátaimtól és igazából mindenkitől, aki egy kicsit is kedvel, hogy ne engedjen hozzá egy olyan emberhez, akiről nem tudom a teljes igazságot. Mindig is elvártam, hogy szóljanak nekem arról, ha a párom megcsal. Aki falaz, az egyben el is árul egy ilyen helyzetben.



Másrészt meg:


FELNŐTT EMBER FELELJEN A TETTEI KÖVETKEZMÉNYEIÉRT


Amivel nem akarsz lebukni, azt ne kövesd el. Engem még tudtommal nem csaltak meg, de számomra nem az szakít, aki egy megcsalás után kimondja, hogy vége, hanem az, aki félrelép. Számomra a kapcsolat olyan, mint a buszon az ülés: onnantól, hogy átülsz máshova, az a hely automatikusan szabaddá válik. Nem kell semmit tenned, nem kell felkínálnod sem másoknak, mert automatikusan érteni fogja mindenki. Szóval onnantól, hogy valakit megcsókolsz, lefekszel vele vagy bármit csinálsz, amiről tudod, hogy a párodnál az már a hűtlenség kategória, automatikusan felbomlik a kapcsolat, pont úgy, ahogy minden szerződés is, amit feltételhez kötnek, legfeljebb a másik fél ezt később tudja meg.

2021. aug. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
5%
#26 te vagy az undormány. A problémákat meg kell beszéni, nem fogni azt felrugni mindent mindent mint a drága kistestvér tette. Mit élhet át most az a szerencséten lány is…. Meg minek kellett anyuci oda? Fogta a kis kezecskédet hogy elég bátor légy?
2021. aug. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
93%
#29 igen, a problémákat meg kell beszélni, nem pedig félre kell bszni. Ugyanis a megcsalás nem egy probléma, hanem egy következmény, vagy jellemvonás. Ha a férfi a megoldásra törekedett volna pncivadászat helyett, nem lett volna gond. De ő képtelen volt a megbeszélésre, így irányába sincs több toleracia.
2021. aug. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!