Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A nővéremet megcsalja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nővéremet megcsalja a vőlegénye. Szó nélkül nem fogom tűrni, de kinek mondjam el, hogy kisebb cirkusz legyen belőle, apukánknak, vagy a nővéremnek?

Figyelt kérdés

Van egy 24 éves nővérem, a vőlegénye 31 éves. Eddig azt hittem, nagyon jó a kapcsolatuk, de kiderült számomra, hogy egy barátnőm nővérével is lefeküdt egy buli után, valamint, hogy több ilyen eset volt már másokkal, erről vannak messenger üzeteim is, teljesen egyértelmű a helyzet sajnos. A nővérem nagyon szereti, sosem tenne vele ilyet, ráadásul már annyira a család része, hogy apukám felvette a cégébe jó pozícióba dolgozni, mindenkinek azt meséli, hogy milyen jól választott párt a nővérem...

Magamban tartani nem tudom, meg nem is lehet. De hogyan borítsam...? Mióta megtudtam, kb enni sem tudok, annyira ideges vagyok.

Ha a nővéremnek mondom el, félek, hogy nagyon-nagyon kiborul, esetleg kárt is tesz magában, ha apukámnak, akkor félek, hogy nagyon megvereti és ebből rendőrségi ügye lesz, annyit meg nem ér annak a sz.rrágónak az egész élete. Mit tegyek, kérlek segítsetek?



2021. aug. 27. 13:03
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
100%
Hiaba kampanyolsz mellette, a megcsalot akkor is megvetik az emberek, ha amugy mar ok is belementek abba az erdobe. Ha nem erted az etikai, erkolcsi vonzatat a dolognak, akkor neked kene elgondolkoznod, hogy vajon milyen mentalis defektus okozza ezt nalad. Autista vagy? Mert akkor ertheto lenne.
2021. aug. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
91%

"Így kell tönkrevágni egy kapcsolatot,"


A pasija már rég tönkre vágta a kapcsolatot. Nincs mit megbeszélni a több alkalmas megcsaláson. Suzerencsére nem házasok és nincs gyerek. Ki kell b.szni az ilyent.

2021. aug. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
91%

"Mit élhet át most az a szerencséten lány is"


És mit élhetne át x év házasság után, gyerekkel, ha akkor derül ki a rendszeres megcsalás. Hálát adna az égnek, ha ezt előbb megtudta volna.

2021. aug. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!