Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » 3 év utan egy gyerek is van,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 év utan egy gyerek is van, hogy tudott megcsalni a férjem, ha itthon minden tökéletes?

Figyelt kérdés
Lerobbant az exe autója, ő ment segiteni és megdugt@
2021. szept. 1. 10:17
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
38%
AZ atóbt vagy az exét? Mert ez nem derül ki.
2021. szept. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem a te hibád, nem te tehetsz az ő döntéséről, nem volt belekényszerítve semmibe! Nem azért csalt meg, mert te valamiben nem vagy elég jó, azért csalt meg, mert egy tetű, gyáva alak!


Nagyon csúnya önáltatás, ha abban ringatod magad, ha elég szép, elég kedves, elég gazdag, elég házias elég akármi vagy, nem csalnak meg. Ez sosem a megcsalt féltől függ, csak és kizárólag a megcsaló tehet róla, ő irányítja magát. Dönthetett volna úgy, hogy megbeszéli veled a dolgokat, vagy nem jön veled össze, amíg nincs túl az exén, vagy ilyenek, de ő nem akart így dönteni. Úgy akart dönteni, hogy összejön veled, aztán lefekszik az exével. Ezért te semmilyne mértékben nem vagy felelős!4!


Van gyerek is, gondold el, ha nagyobb lenne őt hibáztatnád azért, mert valami kretén nem csak vele akart dugni egész életében?

2021. szept. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
93%

"Megbánta. Csak hirtelen nem gondolkodott"

A szex nem pillanat műve. Tudta mit csinál.

Megbánta, persze, azt, hogy kiderült. Ne félj, a következő alkalmakkor már könnyebben fog menni neki.

2021. szept. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is a lerobbant autó egy kamuindok. Engem jobban rémiszt, hogy az exxel dumálgatott a hátad mögött. Itt csak te éltél álomvilágban, meg "tökéletes kapcsolatban".
2021. szept. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem igazán áll össze, h lerobbant autó mellett szexbe torkollik a dolog. Utána gondolom felment hozzá.
2021. szept. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
A férjem húzta el az ex autóját, aztan beültek beszélgetni az autóba és ott világos nappal megtörtént...
2021. szept. 1. 13:59
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
És ezt egyébként honnan tudod?
2021. szept. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Az ex elmondta, férjem is bevallotta utána
2021. szept. 1. 14:05
 19/26 anonim ***** válasza:
85%
Na jó, én biztos nem neznem el. Így megalazni..... Én amúgy is hányok az exektol, ez csak meg nagyobbat dobna a lapba, higy vége. Meg ha egy idegennel történne tényleg mondhat i, higy változatosság, de így... Remélem kivágtad mint macskát sz@rni
2021. szept. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
Na és milyen érdekes, hogy az ex elmondta... Talán ez volt a cél, hogy szetszedjen benneteket. Jó nagy barom a férjed már bocs. Ez a no szándékosan kezdeményezett a ferjednel ez már biztos, ha utána rögtön ment elmondani....
2021. szept. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!