Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Akiknek voltak már, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek voltak már, vagy vannak szeretőik, azok melyik megyékből voltak?

Figyelt kérdés

Nekem Nógrád és Zala megyét kivéve mindegyik megyéből volt legalább egy kapcsolatom. 40+F

És neked?

Kort és nemet írjatok!



2021. szept. 18. 22:05
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Hajdú, Szabolcs, Csongrád, Fejér, Veszprém, Győr-Sopron, Pest - egyelőre ennyi.

Az első kettőben több is. Ott mintha lazábbak lennének az erkölcsök - vagy csak nekem volt szerencsém?!

2021. szept. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Pest,Zala, Heves,Békés, Csongrád.

34 n

2021. szept. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Pest.
2021. szept. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:
100%
Kem megyébe keresgélek de eddig egy nagy semmi! Pedig nem vagyok egy elveszett ember.... 36f
2021. szept. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
80%

14- a kitartás meghozza a gyümölcsét...:)

Ez esetben jó hogy ilyen kicsi az ország, gyakorlatilag nincsenek igazán nagy távolságok!

2021. szept. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
100%
Köszi :) Igen, szerencsére a távolság se lenne olyan nagy probléma
2021. szept. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
84%
10. A férfiaknak annyi az akarata, hogy ha egy nő kiválasztja, igent mondhat. Azért ne legyünk már álszentek. Egy nőre kb 500 férfi hajt. Szerinted akkor mind az 500 férfi akarata érvényesül. Ha neked egy is összejön, az nem a te dicsőséged, annyi hogy téged kiválaszttott egy nő. Ha már nő, ha már szerető, akkor én igen is meghúzom a határt. Tény, hogy a nők 80%-hoz hozzá sem érnék. Nem baj, ugyanis a "csak hogy legyen nő" elvét elutasítom. Ilyen alapon tényleg sok lehetett volna, ráadásul nem is kellett volna törnöm magam. A valahogy kinéz dologba meg csak annyi van, hogy maradjon 60kg alatt, de szerintem ez 40 felett elég necces. Akik 50 körül vannak, ott meg már egy II. Ukrán front nagyságú férfi horda próbálkozik.
2021. szept. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

17.


Mondjuk ki, egy lúzer vagy:D

2021. szept. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Mondod te. Szeretnél olyan lenni mint én, csak hát te magadból indulsz ki. Van feleségem, a fél kezed adnád oda azért ha egy ilyen bő hozzád szólna. Nem egy ligában játszunk. Csak a gyk-ról is lehetett volna vagy 10, de van egy igény szintem. Jogosan.
2021. szept. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Álmodozz!:D

Életedben nem voltál nővel, ez jól látszik a hozzászólásod alapján, a nők kerülik az ilyen lúzereket.

Részemről a téma lezárva, nincs több időm a hülyeségedre.

2021. szept. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!