Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mennyire “erős” egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire “erős” egy ilyen kapcsolat?

Figyelt kérdés

Ha egy nő es egy ferfi régi ismerősök, titokban összejárnak szexelni, nagyon rég. A szépséghiba annyi, hogy a nő házas es nem akar válni, de ha válna sem akarná a szeretőt férjnek.

A ferfi meg folyton nőzik, imád több vasat tartani a tűzben, minden barátnőjét csalta, a régieket újakkal, az újakat a régiekkel és mindezeket még ezzel a nővel is. Ha volt barátnője, ha nem, azert ennek a nőnek sem mondott nemet.

Jókat dumalnak egyutt, a nő kitárgyalja a házasságát, a pasi meg a nőügyeit

Mivel régóta tart a kapcsolat, lehet, hogy jobban ragaszkodnak egymáshoz, mint gondolják?



2021. okt. 9. 00:34
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem nem véletlenül vannak meg ők egymással ilyen jól.
2021. okt. 9. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint nagyon. Mindent tudnak egymásról, mégsem zavar senkit.
2021. okt. 9. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Van egy exem, akivel ilyen kapcsolatban vagyunk. Neki barátnője van évek óta, nekem nem volt komoly senkivel. Megpróbáltunk nem találkozni, de nem bírtuk sokáig.
2021. okt. 9. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
57%

Nekem is van ilyen gyerekkorbol baratom.

Neha k.félunk, néha neki van noje nekem pasim vagy neha egyutt élunk aztan megint neki mas nekem más, de visszuk végig igy az életet.


Amig minden no/pasi jon megy az életünkben mi fixek vagyunk egymásnak. Sztem a nyugdihasklubba is velem lesz igy.


Segitjuk neha talpra is állitjuk egymast lelki tarsak is vagyunk etc.


De azert nekem tiszta szánalom hogy egyik barátom se több!

Hogy soha nem találom a valodi igazit, csak azokat akik jonnek mennek át rajtam.

Es még mindigba gyerrkkori baratom csak a fix aki lehet igy egy életen át is kitart.(már felesege is volt el is vált gyereke is van)egyutt "nőttunk fel" végig egymás támaszai vagyunk.


Folyamat kudarcot szimbolozal nekem, hogy nincs az, aki valoban a valodi tarsam lenne es megy vele egy életen át, csak egy joforman nyitott kapcsolat vihető egy életen át ami nem is en vagyok??


A mostani barátom is egy gyökér csak marmint ez se lesz holtomiglan. Megint csak a gyerekkori áll mellettem. Mindig ő.

De nekem a baratom kellene mindig. De ő meg megy.

2021. okt. 9. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
57%

Folyt

Engem felkavar az, hogy egy nyitott kaocsolat amiben mindkettő szabas az tart gyerekkortol halálig is, míg ellenben senki massal nem.

Hatalmas csalódásom van a mostani barátomban is. Mert azt érzem hogy el akar hagyni.

Míg ellenben a gyerekkori barátom ír hív látni akar.

A mostani barátom meg akitől vágyom mindenre, meg....


Aztan szakitas. Legutobb a válásánál en szedtem őt össze, már látom elore hogy a mostani azakitasom után meg ő kapar engem ossze.


Es ez igy allandoan.

Gyülölöm.

2021. okt. 9. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
41%
*mindkettő szabad
2021. okt. 9. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Jó becstelen vagy, utolsó! Te minden baratodat csalod a gyerekkori barátoddal. Ha nem testileg, érzelmileg
2021. okt. 9. 01:45
 8/10 anonim ***** válasza:
41%

Nem.vmit félreértettél.

Sok éves tälatban ez nem így mukodik.

Eleve olyan idoszakok is vannak hogy van en vagyok eveket kulfoldon vagy ő.


Azert en tobb evtizedrol irtam.

2021. okt. 9. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
39%
*vagy én
2021. okt. 9. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jól látom, hogy a kérdező ítéletet mond:?) Milyen büszke lennék, ha annyira tartana valaki, hogy lebecstelenezzen, de ilyen sosincs:)
2021. okt. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!