Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Közös hitel és gyerek miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közös hitel és gyerek miatt megéri elnézni a hűtlenséget?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nagyon sokan elnézik itt, és hogy minimális a válás. Ez hamar feltűnt. Megérte?
2021. okt. 9. 16:03
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
77%
Mert nem merik beismerni hogy hibáztak.
2021. okt. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
43%
Muti akkor ezeket a válaszokat. Csak 3 ilyen kérdést linkelj be.
2021. okt. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
100%
#10: érdekes, mégis a válások 80%-át a nők kezdeményezik. Szóval valahol vannak.
2021. okt. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem ez ugyanaz az ember, aki az összes ilyet felteszi. Mi értelme?
2021. okt. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
48%

Én levarrlak, kérdező, akkor kvittek lesztek apuval. 😄

38/F

2021. okt. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
46%

6.


Magyar mentalitás? Ismerek jópár egyedülálló szülőt (többségük anyuka, de apukák is vannak így), többségük az a "jó igavonó barom", aki a gyereke miatt minden szart bevállal, kis fenyegetéssel bármire rávehető a munkahelyén és nála nem az van, hogy "ha baj lesz, majd szenvedek egy kicsit, de kibírom valahogy", hanem a gyereke fog kínlódni.


Gyerekkel egyedül maradni minden korban egyet jelentett a kilátástalansággal. Nemtől függetlenül, talán a férfiak egy minimális fokkal jobban érvényesülhetnek, ha van valami "céhbeli" szakmájuk pl. szabó vagy suszter. A világháborúban a seregeket nők fogadták sok helyen akik élelmiszerért vagy kevés értékért kaphatóak voltak bármire. Maguknak kellett ez? Nem, hanem a gyerekeiknek vitték, hogy az ne haljon éhen.


A világ változik, de a szociális háló gyengesége, a "magyar az rabszolga" multi-felfogás és a magyar társadalom sajátosságai miatt ez ma is nagyon nehezet teremt, egyedül azok menekülnek meg, ahol van olyan rokonság aki nem engedi lecsúszni őket (elsősorban nagyszülők, esetleg testvér)

2021. okt. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
46%
Én ezért tartottam meg a saját lakásomat, hogy ilyen esetekben legyen hová mennem. Ha gond lenne, el tudnám tartani magam is, és a gyerekeket is, 10 évet dolgoztam előttük, felépítettem olyan karriert, hogy ne legyen gond. Mindig legyen az ember lányának B terve.
2021. okt. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
22%
Én együtt maradtam vele. Nagyon szeretem a hűtlensége ellenére is. Gondoltam a válásra, viszont később minden férfivel ide jut az ember több év házasság után. Nyilván vannak kivételek, de szerintem több a megcsaló férj, és most azokra gondolok akiknek van is lehetősége félre lépni és nem azért hűséges, mert másnak nem kellene. Akkor meg inkább a férjem legyen velünk és vele neveljük a közös gyerekünket, ne egy másik férfival, aki 5-6 év múlva vagy még hamarabb félre lép ugyanúgy.
2021. okt. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
74%
18, ez olyan rohadt szomorú, hogy így gondolkodsz. Ha lányod van, neki is ezt a mentalitást adod át?
2021. okt. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
0%
Ugyan már. A gyerekesek sírnak a leghangosabban mindenütt pedig mindannyiunknak meg van a magunk keresztje, és bennünket nem is tart el az állam.
2021. okt. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!