Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Közös hitel és gyerek miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közös hitel és gyerek miatt megéri elnézni a hűtlenséget?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nagyon sokan elnézik itt, és hogy minimális a válás. Ez hamar feltűnt. Megérte?
2021. okt. 9. 16:03
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
46%
Kérdező te miért vagy ennyire ellenséges? Pláne úgy, hogy mindennap felteszed ezeket a kérdéseket mas-mas megfogalmazással? Mindenki tudja hogy te vagy akit 20 nővel csaltak meg és most vársz gyereket tőle, de már leállt mert bekövetette instan a nőgyógyászt 😂
2021. okt. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
#40 te honnan tudod hogy én mire vagyok képes? Feltettél egy kérdést válaszoltam, de folyamatosan csak oltogatsz így ismeretlenül és a nevemben írkálsz. Javaslom, hogy a saját portádon sepregess.
2021. okt. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 A kérdező kommentje:
Nem válaszoltál. Azt ugyanis nem merted leírni milyen szintű megcsalást néztél el boldogan.
2021. okt. 10. 18:05
 44/49 anonim ***** válasza:
100%
Egy nővel láttam levelezést, elmondása szerint egyszer sem történt semmi. Nekem az írások alapján az jött le, hogy igen. Azóta nem beszélnek. Ja és nem voltam tőle boldog.
2021. okt. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 A kérdező kommentje:
Hát persze, hogy nem történt semmi, és persze, hogy nem beszélnek azóta. Kis naiv :)
2021. okt. 10. 23:15
 46/49 anonim ***** válasza:
61%
Nem kell ám ilyen kárörvendőnek és undoknak lenni kérdező..
2021. okt. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
68%
Ezért mondják, hogy a legtöbb k.rva nem a sarkon áll, hanem házasságban él. Nem csak testi, lelki k.rvák is, ráadásul nekik sosem jár le a műszak. Pénzért mindent elviselnek, vagyis fillérekért.
2021. okt. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
Mikor lesz végre annyi eszünk, hogy nem hozzuk magunkat megalázó, kiszolgáltatott helyzetbe puszta megszokásból? Én a gyerekvállalásig vért izzadtam a karrieremért és utána is csak egy évet hagytam ki a munkából (a második évben a férjem volt otthon, imádta). Miért alapvetés a mai napig, hogy anya feláldozza a karrierjét és a magas bevétel lehetőségét, aztán csodálkozik, hogy piacképtelen és nem tudná magát egyedül fenntartani a gcerekekkel?
2021. dec. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
Ja, most látom, hogy ez csak a szokásos bolond nő. Persze, muci, mindenki elnézi, így kevésbé vagy világszégyene lúzer. Hogyne.
2021. dec. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!