Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Közös hitel és gyerek miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közös hitel és gyerek miatt megéri elnézni a hűtlenséget?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nagyon sokan elnézik itt, és hogy minimális a válás. Ez hamar feltűnt. Megérte?
2021. okt. 9. 16:03
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
18%

#19 mi olyan szomorú ebben? Hogy megbocsátottam a férjemnek, akit szeretek? Nem veszekszünk, jól működik azóta minden köztünk. Szerintem egy gyereknek az a jó, ha a saját szülei nevelik, nem egy "idegen". Nyilván ha a szülők közt is harmónia van, ezt olyan esetre értem.

Tudni kell megbocsátani és nem csak a saját egonkat nézni, hanem gondolni másra is. Hülyeség azt mondani, hogy egy ilyen nőnek nincs önbecsülése, mert nekem például van. Nem hiszem azt, hogy nem találnék idővel magamnak párt ha elválnánk, nem ezért maradok a férjemmel. Nekem a családom az első. És nem lenézni kéne azokat, akik félre tudják tenni a sértettségüket és meg tudnak bocsátani, annak aki hibázott.

2021. okt. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
100%
Nem egyet kell elnézned, hanem majd többet. Vagy a másik verzió, hogy egy komolyabb kapcsolat van a háttérben, hoszú évekig. Egy másik család. Nálunk ez van.
2021. okt. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
100%

21.


És ebből mit fog majd fel a megcsaló? "Ez a hülye úgyis elnézi, lehet folytatni! Kicsit óvatosabban, hogy ne derüljön ki, ha csak párévente 1-1 lebukás van, azt úgyis megbocsátja majd a 'a család fontosságának nevibe' és lehet félrekúrni, éljen"

2021. okt. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
0%
#21 pasim felesége is pattogott 3-4 hétig. Otthon kéthetente szex, néha bavásárol, ezzel megvatte a családi békét.
2021. okt. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
69%
Megbocsátani nem azt jelenti, hogy maradni kell. Úgy is lehet megbocsátani, hogy lelépsz.
2021. okt. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 A kérdező kommentje:
Aki lepontozta a 17-es válaszolót az elárulná miért?
2021. okt. 10. 15:42
 27/49 A kérdező kommentje:
Valószínűleg te azért bocsátottál meg a férjednek, mert egyedül életképtelen lennél.
2021. okt. 10. 15:43
 28/49 anonim ***** válasza:
#27 21-es vagyok. Mármint, hogy én életképtelen lennék, és ezért bocsátottam meg? Egyáltalán nem, nem ismersz, hogy ilyeneket mondj. Úgyhogy ismeretlenül kérlek mellőzd, az ilyen előítéleteket. Jobban keresek, mint a férjem, szóval meg tudnék élni egyedül is a gyerekkel. Plusz elég talpraesett vagyok és feltalálom magam, ha szükséges.
2021. okt. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 A kérdező kommentje:
Ha valóban talpraesett lennél, és lenne egészséges önértékelésed dobbantottál volna. Így meg engedélyt adtál neki, hogy csinálhat bármit, kiderülés esetén max egy kis hiszti van, aztán boldogan aláfekszel akár a jelenlegi nő után is 10 perccel.
2021. okt. 10. 16:13
 30/49 A kérdező kommentje:
Egyébként pedig nem írtad le a férjed hányszor, hány nővel, és mennyi ideig csalt. A kérdés nyilván nem egyetlen botlásra vonatkozik. Hanem huzamosabb ideje tartó megcsalásra. De tessék, aki kérte, hogy linkeljek olyan kérdéseket, ahol olyat írnak nem váltak. Linkelni se kell, itt is van olyan válaszoló
2021. okt. 10. 16:27
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!