Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Közös hitel és gyerek miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közös hitel és gyerek miatt megéri elnézni a hűtlenséget?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nagyon sokan elnézik itt, és hogy minimális a válás. Ez hamar feltűnt. Megérte?
2021. okt. 9. 16:03
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:

Nem adtam engedélyt, ha még egyszer megtörténne, akkor "dobbantok". Szerintem mindenki kaphat második esélyt, pláne több év után, ha eljátsza mégis akkor így jártunk. Én megteszek mindent, hogy jó legyen a kapcsolat, az én lelkiismeretem tiszta, megtettem és meg is teszek minden tőlem telhetőt, és ő is. Ha mégis rosszul alakulna idővel, akkor legalább tudni fogom, hogy adtam esélyt, és megtettem mindent, amit tudtam.

Bár az nem értem, hogy itt miért ennyire elítélendő ha valaki megbocsát egy félrelépést.

2021. okt. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
48%
Megéri
2021. okt. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 A kérdező kommentje:
Megtörtént az már azóta, csak jól hülyére vesz és okosabban csinálja.
2021. okt. 10. 16:43
 34/49 anonim ***** válasza:
51%
Nem a megbocsátás a lenézendő, a maradás.
2021. okt. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
85%

21, én nem azért találtam szomorúnak a hozzáállásod, mert megbocsátottál neki. Szerintem is van olyan szituáció, amikor meg lehet ezt beszélni és bocsátani, pláne ha te is vastagon benne voltál.


Nekem az volt a szomorú, ahogy nyilatkoztál az egészről. Hogy szerinted minden férfi "olyan", mert hajta őket az ösztön, ezzel levéve róluk a felelősséget és állat szintjére taszítod őket, másrészt ahogy nyilatkozol a hűséges férfiakról: szerinted szinte csak az a férfi hűséges, aki annyira szint alatti, hogy nem kell senki másnak. Ezzel egyértelműen a saját helyzeted mentegeted, hiszen a te férjed kelendő, ergo nem lehet nyomorék. :)


És ez a szomorú, hogy valószínűleg ez a hozzáállást adod tovább mind a fiadnak, mind a lányodnak, ha van, hogy ő férfi, nem tehet róla, hogy félrelép/ő lány, vagy eltűröd kislányom, vagy balfaszhoz mész hozzá.



És írtad is:


" inkább a férjem legyen velünk és vele neveljük a közös gyerekünket, ne egy másik férfival, aki 5-6 év múlva vagy még hamarabb félre lép ugyanúgy."


Nekem ebből nem az jön le, hogy hú de szereted a férjed, hanem sokkal inkább az, hogy osztottál-szoroztál hideg fejjel, hogy milyen jövő várna rád, és az általad kevésbé szar jövő mellett döntöttél. Nem látom itt a szerelmet sehol a képletben.

2021. okt. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
100%
*általad kevésbé szarnak gondolt jövő
2021. okt. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:

#33 lehet, ez is benne van a pakliban. Idővel kiderül.

#34 akkor a maradást nem értem miért annyira lenézendő dolog.

#35 valószínű próbálom megérteni a másik szemszögéből is a dolgokat, szerintem egy férfi nehezebben mond nemet, mint egy nő. Másképp működnek. De ez az én gondolatom és a környezetemben is többször ez a tapasztalatom.

Én tényleg szerelmes vagyok a férjembe, de a megcsalás után nyilván elgondolkodtam az elváláson is. Szeretem tiszta szívemből, és nem szeretném elveszíteni. Valószínűleg ő nem teljesen érez így irántam, mert akkor lehet nem így történik. Bár azt állítja, hogy ő is szeret és nem akarom nélkülem élni. Ha valóban így érez, akkor nem követi el még egyszer ugyanazt a hibát, de ez csak majd később derül ki.

2021. okt. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 A kérdező kommentje:
Ha valóban így érezne sosem csalt volna meg. A 36-os válaszolónak minden szava igaz.
2021. okt. 10. 17:21
 39/49 anonim ***** válasza:
82%
Nem teljesen a témához tartozik, de 37, ha meg akarsz arról győződni, hogy a másik tényleg téged akar és tényleg csak egy hibáról volt szó, akkor az első lépés, hogy fogod a cuccait és kirakod/elköltözöl. Ha néhány hónapon belül megalázkodva csúszik a küszöböd előtt, akkor lehet beszélni a folytatásról. Minden más esetben csak magadat alázod meg és egyértelművé teszed neki, hogy veled bármit meg lehet tenni, sose lesz következménye.
2021. okt. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 A kérdező kommentje:
Erre úgysem képes. Fél, hogy kiderül, hogy eddig hülyét csinált magából.
2021. okt. 10. 17:35
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!