Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nők! ti meg bocsátanátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! ti meg bocsátanátok a párotoknak a megcsalást?

Figyelt kérdés

2021. okt. 27. 11:32
A kérdező szavazást indított:
nem
igen meg
soha ,sőt bosszút állok rajta
63 szavazat
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
84%
Megbocsátani megbocsátanék, de nem maradnék vele.
2021. okt. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
87%
Haragudni nem haragudnék rá életem végéig, de többé nem akarnám látni.
2021. okt. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
85%
Mit értesz megbocsatás alatt? Nem maradnék vele ez 100%
2021. okt. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
68%

1. Ittasan, szar lelki állapotban, nem húzódott el egy nőtől, mikor az megcsókolta (pár másodperc). Nyílván ő tehet róla, hogy ilyen szituációba kerül, de aztán rögtön rohan haza, elmond mindent, vállal minden felelősséget és kéri, hagy tegye jóvá, beszéljék meg mi a rossz a kapcsolatukba és gőzerővel tenne érte, hogy javítsák a kapcsolatukat.

2. A párja háta mögött megbeszél egy találkozót egy másik nővel, elmennek egy helyre, csókolóznak, szexelnek, ölelkeznek. Eltitkolja, a párja mástól tudja meg később.


Azért van különbség a két dolog között. Kérdem én is minden nőt, aki válaszol, semmit nem számít, hogy az első vagy a második eset történik meg?

2021. okt. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
25%

Jajj bírom ahogy itt a sok álszent nő előadja magát.

Kérdező!

valóságban durrognának párat, belátják hogy nincs más lehetőségük az életben, max anyukához hazaköltözni, nyelnek egyet és a pasival maradnak.

Amit feljebb írtak az az álomvilág, amit én írtam, az meg a valóság.

2021. okt. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
76%
:) Saját lakásom van, nem kéne anyuhoz költöznöm se egy csalfa férfit elviselnem magam mellett. A te valóságod lehet ez amit írsz, de nem kell kivetítened mindenki másra.
2021. okt. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
74%

#4

Van különbség természetesen. Ettől függetlenül mindkettő szakítóok.


#5

Sajnos vannak olyanok is, mint amit írsz. Ettől még én nem leszek álszent, hogy azonnal dobbantanék hasonló esetben.

2021. okt. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
83%

Akinek egy idegen nő lesmárolása kellett ahhoz, hogy végre kinyissa a száját, azzal nem lesz könnyű a jövő.


És neki kéne mennie, mert ez az én lakásom.

2021. okt. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim válasza:
72%
Nem hiszem
2021. okt. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
51%
Ha őszintén megbánta, bevallja, és bocsánatot kér, és partner abban, hogy együtt helyrehozzuk, ami köztünk elromlott, akkor igen. 28N
2021. okt. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!