Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiket bocsátanád meg nehezebben a párodnak?

Figyelt kérdés

1,Tegyük fel, hogy együtt éltek, és munka mellett végzi a tanulmányait. Ti már végeztetek, ő is támogatott ebben anno (lelkileg, anyagilag), ti most jól kerestek.

Mindenképpen szeretne valami végzettséget (érettségije van), ezért elmegy egyetemre, de nagyon nehéz szakon nem tud annyi kreditet összegyűjteni, hogy átléphessen a következő szemeszterbe, ezért úgy dönt, munkahelyet vált, több órát vállal, hogy jobban keressen, esetleg behozza a hiányosságait (tanfolyam, bármi, ami segíthet), és következő évben újra kezdi a tanulmányait egy szakképzésen, mert belátta, hogy nem való egyetemre.

Ti kerestek annyit, hogy abszolút ne kelljen dolgoznia, de ezt nem fogadja el, illetve bűntudata van, és a jelenlegi kényelmes munkahelyéről átlép egy stresszesebb helyre (vendéglátás, meki, akármi), ami jobban fizet.


2, El sem kezd semmilyen iskolát, otthon szeretne maradni érettségivel még 8-10 évig, utána majd úgy is gyereket vállaltok, és marad háztartásbeli nyugdíjig, mert minek dolgozzon, ha te jól keresel, nem tenne szinte semmit hozzá egy minimálbéres fizu a családi kasszához.


2018. jan. 14. 17:21
 1/5 anonim ***** válasza:
60%

Elsőn nincs mit megbocsájtani. Nem látom benne sehol azt, ahol téged sérelem ért volna. Próbálja helyrehozni az életét, támogatni kell benne.


A második szitut is eltudnám fogadni, ha otthon ő végezne minden házimunkát ezután. Főzne - mosna - takarítana - bevásárolna - stb. Mivel én dolgozok és ő nem, ezért neki ezt a részét otthon kell szintre hoznia.

2018. jan. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Ha a házimunkát mártírkodás nélkül elvégzi, én becsülném érte.

Ha dolgozik, meg maradjon csak a stresszmentesnél. Nem hiányzik egy idegbeteg otthonra.

31/f

2018. jan. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Már megint te, aki mindig azt mondogatja, hogy a pasija nem fogja szeretni, ha nem tud atmenni a vizsgain a kulfoldi egyetemen?
2018. jan. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem értem ezeken mit kell megbocsájtani? Hol bántott ezzel engem? Csak döntések.

Nyilvánvaló, ha keresnék annyit, akkor a második opciót szeretném. Viszont ,ha neki az első kell és attól boldogabb lesz akkor támogatnám benne.

2018. jan. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az elsőn mit kell megbocsájtani?
2018. jan. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!