Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nők! ti meg bocsátanátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! ti meg bocsátanátok a párotoknak a megcsalást?

Figyelt kérdés

2021. okt. 27. 11:32
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
83%

Nem.

Amúgy itt egy tipp: ha valaki túl könnyeden reagál, ha kiderul a megcsalás, akkor fuss. Jobban jársz.

2021. okt. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
8%

10 éve van szeretőm, ìgy talàn megbocsàjtanék neki.

De azért mèrges lennék.

2021. okt. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

4. Nekem egyre megy, mindkettő megcsalás, ami nálam=szakítás.


Kérdező: Én nem bocsátanám meg. megcsalás után én azonnal szakítanék amint tudomást szerzek róla, és el is válnék ha a férjem csalna meg.

Szamomra ez a legnagyobb árulások egyike amit ellenem a parom elkövethet, és amire nincs ok, csak kifogás.

Az exeim közül kettőről derült ki hogy megcsalt.

Az egyik lefeküdt részegen valami idegen csajjal, ő a vőlegényem volt. 1 évig voltunk együtt. Szakítottam.

A másik a kapcsolatunk kezdetétől más csajokkal levelezett, találkozgatott. Vele is szakítottam. Hogy mi történt pontosan ezeken a találkozókon azt nem tudom, de nem is hittem el az akkori páromnak, hogy semmi nem történt, hiába tagadta. A bizalom elveszett, így már nem volt értelme benne maradnom.

Ha valami rossz egy kapcsolatban, én igyekszem megpróbálom megjavítani, ha menthetetlen, akkor szakítok és nem félremegyek dugni. Az semmit sem old meg. Részemről ennyi.

2021. okt. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
11-es, pont a felperesnek a rosszabb, te kell bizonygass mindent 😁😁😁 meg lehet hazudni, de lehet az neked fog fájni a végén 🤭🤭🤭
2021. okt. 28. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
24%

#24 Biztos nagyon szereted a f..szt ha még egy képzeletbeli CSALFA férfi farkán is így pörögsz...

😁😁😁hihihaha🤭🤭🤭

2021. okt. 28. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!