Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nők! ti meg bocsátanátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! ti meg bocsátanátok a párotoknak a megcsalást?

Figyelt kérdés

2021. okt. 27. 11:32
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
26%

5

A saját lakasomba koltoznék vissza, ja! es vinnem a gyereket is! Plusz mindenből kiforgatnám, beadnám a válókeresetet, (hogy ne én legyek az alperes) abba pedig beleírnék minden mocskot! A gyereket teljesen eltiltanám, ha kell hazudnék is!


Nem, nem maradnék vele, ha megcsal

2021. okt. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
86%
És az jó a gyerekeknek ha eltiltod őket tőlük? Azért mert téged megcsalt, attól még a gyerekeknek az apja marad..
2021. okt. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
88%
11es te se vagy százas, neked se lennék a gyereked.
2021. okt. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

#12

Én nem tiltanám el a gyereket, de azért én se örülnék ha egy hazug, az állítólagos szeretteinek hazudozó valaki nevelné...

2021. okt. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
80%
Max gyáva, hogy nem szólt hogy nem boldog és máshol kereste a boldogságot. Nem szép dolog és nem támogatom, de senki sem szent, nem egy “valaki” hanem a gyerekek apja akit valamiért valamikor választottál társnak. Az hogy társként megbukott, nem egyenlő azzal, hogy apaként is.
2021. okt. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
80%

#15

Kiderült róla hogy a saját rövidtávú öröme miatt simán kész átgázolni azokon, akiket állítólag szeret. Se annak nem örülnék ha a gyerek erről venne példát, de annak nem örülnék ha apucinak épp olyan kedve lenne és a gyerekén gázolna át, mert épp úgy szolgál az érdeke.

2021. okt. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
81%
Valszeg nem szerette, ha megcsalta. Nem védeni szeretném, nem ez a módja szerintem sem, de azért emiatt eltiltani a gyerekektől nonszensz. Párom anyukája is megcsalta párom apukáját mégis a legjobb anyukaként hivatkozik rá a párom. Mert attól még hogy a párja felé megbukott erkölcsileg a gyerekekért megtett mindent.
2021. okt. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
70%

#17

Pontosan, ha hazudik arról hogy szereti a családját, akkor ki tudja mikor kel fel újra olyan lábbal, hogy belerúg megint valakibe, akiről azt hazudja hogy szereti.

Nálunk is volt megcsalós eset a családban, ráadásul apuci még egy féltestvért is gyártott, a fia nem is akart vele többet találkozni utána, meg tudom érteni. Én se akarnék olyannal családi színjátékot játszani, akinek semmit nem jelent a család.

2021. okt. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok haragtartó. Nyílván nincs értelme tovább együtt lenünk, de nem haragudnék rá. Csak csalódnék, mélységesen.
2021. okt. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
0%
Igen, én is megtettem màr ezerszer.
2021. okt. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!