Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férfiak, hogy tudtátok feldolg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, hogy tudtátok feldolgozni, hogy a nő, akit szerettetek elhagyott titeket egy másik férfiért?

Figyelt kérdés
Már eltelt egy hónap, de egyre rosszabb, pedig tudom, hogy én is hibás voltam. Legszívesebben tepernék, de megalázkodni sem akarok, és elfogadtam, hogy mással akar lenni. Viszont nagyon fáj a hiánya, mert mindenkinél jobban szerettem, még akkor is, ha csak négy és fél évet voltunk együtt. Mennyi idő után lesz ez jobb és mi segít azon, hogy ne rá gondoljak egész nap? 32F
2021. dec. 29. 19:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
10, én nem àlltam bosszút, megtette a sors helyettem.
2021. dec. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Várom azt a pillanatot máig hogy sikerüljön feldolgozni inmáron 5 éve!

Tisztába vagyok vele miért tette amit tett még meg is értem, néha haragszom miatta néha nem düh megalázotság és hasonlók törnek rám de ezeket elfolytom nem mutatom a külvilág fele tudom hogy változtatni úgy sem tudtam volna rajta persze nem is próbáltam, mikor elmondta ês lelépett akkor csak annyit mondtam neki hogy rendben és kértem ne keressen többet! Persze keresett de nem reagáltam semmit se rá töröltem mindenhonnan legallább is próbáltam egy szót se beszéltem vele azóta nem is láttam ill látott azóta!

Volt hogy bosszút akartam de elvetettem hisz csak magamat aláztam volna csak, hogy fáj e még? igen máig sajnos de megtanultam együtt élni ezzel és várom azt hogy azt mondhassam igen túlvagyok rajta!

2022. jan. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Én nő vagyok, de talán én is tudok rá válaszolni. Voltak dolgok amiket elszúrtam , voltak dolgok amiket már máshogy csinálnék. Akkor engedtem el, mikor realizáltam azt, hogy ténylegesen mindent megtettem azért, hogy ne haljon meg a kapcsolatunk. Végén írtam neki egy hosszú és őszinte szerelmes levelet. Sose tudtam rendesen beszélni az érzéseimről, főleg nem mert ilyen részletesen megosztani senkivel. Neki megtettem. Válaszul letiltott. Konkrétan beletiport a lelkembe. Majd egy hét múlva egy másik nővel láttam kéz a kézben, fülig érő mosolyjal. Tiszta fejjel átgondolva nem voltam tökéletes, de nem érdemeltem meg amiket tett velem. 3 év után kidobott. Éreztem, hogy nincs rendben minden. Beszélni akartam róla. De már késő volt.


Röviden: Mikor rájöttem, hogy nem érdemli meg a szerelmemet. Kiábrándultam a tökéletes képből, és elfogadtam, hogy vége.

2022. jan. 4. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
59%
2, 8 és a többi, megértem h szakítottak veletek. Ez a gusztustalan jellem gondolom másban is kiütközött. Gratulálok így ismeretlenül is! Büszkék lehettek, na meg érettek! 🤢🤮
2022. jan. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!