Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan tehette meg ezt velem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tehette meg ezt velem? Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Teljesen össze vagyok zavarodva, keresem a miértekre a választ. A párom egyéni vállalkozó, kötetlen munkaidőben dolgozik. Én egy irodában vagyok este 5-ig hétköznap, sokszor van, hogy túlóráznom is kell, akkor tovább. Mialatt dolgozom megcsal, immáron 3 hónapja van neki egy új barátnője/szexpartnere hívjuk bárhogy a csajt. Ez úgy derült ki, hogy van a csajjal egy közös ismerősünk, aki megmutatta, hogy pont azokról a helyekről tesz ki Insta sztorikat, ahol épp a párom van, persze arra ügyelt,hogy csak ő látszódjon a képeken, a párom ne. Páromat megkérdeztem erről, bevallott mindent, szakítani nem akar, szeret engem is. Szerinte lehet egyszerre 2 emberbe szerelmesnek lenni. 36 éves, számos tervünk van a jövőre nézve, nekem ő a nagybetűs szerelmem nem akarok mindent egy csapásra elveszteni. Ha egyszer megcsalt volna, azt gondolkodás nélkül megbocsájtanám, de így, hogy hónapok óta titokbam viszonya van, rettentő nehéz.

2022. ápr. 12. 13:49
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
96%
Én soha nem tudnék túllépni és tiszta lapot nyitni neki, bízni benne.
2022. ápr. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
93%
Hát ezen nincs mit gondolkodni.
2022. ápr. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
A legjobban mégis az aggaszt, hogy egy olyan nővel teszi mindezt, aki totál ellentéte annak, amilyen csajok bejönnek neki. Beszélgettünk még régebben erről, hogy előttem kik voltak az exei,hogy néztek ki, mind valamilyen szinten hasonlítunk. A mostani csaj olyan, hogy a fejembe nem fér, hogy ők hogy jöhettek össze. Külsőre számos olyan tulajdonsággal rendelkezik, amiről tudom, hogy a páromat taszítja, nem értek semmit már.
2022. ápr. 12. 13:56
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
A külseje a legkevesebb ebben az egész storyban, ez nem külső jegyekről meg szépségről szól. Valami megfogta benne.
2022. ápr. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Buta vagy, hogyha ezt elnézed és hagyod.
2022. ápr. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

"Ha egyszer megcsalt volna, azt gondolkodás nélkül megbocsájtanám,"

Hát így. Ezt is elnézed majd neki idővel, és ezt tudja is.

Csalóknak az esetek majdnem 100%-ban nagy hiba megbocsátani. Visszaélnek vele szinte mindig. Ez egy jellem hiba, nem gyógyítható.

2022. ápr. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem tartod magad semmire, akkor maradj csak vele továbbra is, nézd ezt el neki. Hagyd nyugodtan, hogy tovább alázzon és ugyanígy csaljon továbbra is.


De ha van önbecsülésed akkor kidobod a p.csába mert többre tartod magad ennél, aztán majd normális pasi után nézel aki tisztel és akinek csak te vagy.


Most komolyan, szerinted nem fogja ezt folytatni?

2022. ápr. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Addig hülyít d.g amig hagyod.meet miert ne.
2022. ápr. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Konkrétan szombaton lakásokat néztünk, elmondta, hogy mennyire szeretne már velem saját lakásban lakni (albérletben élünk jelenleg), ahol lehet kiskutyánk is. Erre tegnap a fentieket tudom meg. Nem vagyok különösebben érzékeny típus, de ez elmondhatatlanul megvisel. Nem akarok elhamarkodott döntést hozni, nem akarom, hogy 1 hónap múlva újrakezdjük, majd szakítsunk, majd ismét összejöjjünk. Elképzelni nem tudom nélküle az életem.
2022. ápr. 12. 14:53
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

"Elképzelni nem tudom nélküle az életem."

Akkor csendben tűrsz. Hiába jajgatsz, attól ő még félrebszik majd, mert ahhoz lesz kedve. Ez ilyen. Nem mindenki képes a monogám kapcsolatra. A pasid sem, hiába esedezik bocsánatért. Ezek csak szavak. A tettei viszont már elàrulták.

2022. ápr. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!