Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ennyi idős létére hogy tehette...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyi idős létére hogy tehette ezt?

Figyelt kérdés
39 éves nő vagyok, a férfi pedig akivel kapcsolatban voltam 45 éves. Tehát egyikünk sem fiatal. 2 hónapig udvarolt, és mivel felnőttek vagyunk, letisztáztuk hogy mindketten komoly kapcsolatot akarunk, tehát a csak szex meg az ilyen dolgok egyikünknek sem kell. Az történt, hogy nem is siettette a szexet, mivel nem erre ment a dolog. Gondoltam én, hiszen letiztáztuk. 2 hónap után történt meg köztünk a dolog, én bele szerettem, és ő is ezt mutatta. Csakhogy szex után 2 hétettel mindenféle előzmény nélkül beszüntetett velem minden kommunikációt. (Nem jártam a nyakára, nem zargattam, mivel mindketten dolgozunk, a másiktól függetlenül is van életünk, tennivalóink stb.) A szex jó volt neki is, tehát nem az hogy biztos rossz volt velem. Nem értem miért csapott be azzal, hogy ő is komoly kapcsolatot akar? Ráadásul egy szó nélkül lelépett, azaz semmire nem reagált, az üzeneteim sem olvasta el. Nem zavarom, nem hívogatom, csak nem értem hogy miért nem keresett akkor olyat, akinek szintén csak szex kell, mint neki. Ennyi idősen hogy lehet valaki ennyire érettlen, és elvtelen? Tudta hogy én megszerettem, és utána pedig alja módon otthagy. Ráadásul nem is ilyennek mutatta magát. 2 hónapig aktivan törődött, foglalkozott velem, odafigyelt rám, ahogy én is rá. A legjobban az fáj azon kívül hogy egy szó nélkül otthagyott, hogy úgy tesz mintha idegen volnék, olyan akit sosem ismert, pedig még a munkájában is segítettem neki. Kihasznált ez nem kérdés, de ennyi idősen az ilyen mit akar az élettől, miért hazudozik miért pazarol el x hónapot egy egyszeri szexre? Megalázottnak, becsapottnak érzem magam.
2021. febr. 3. 22:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Kortól nemtől függetlenül elvan baszva az egész már
2021. febr. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem életkor kérdése.
2021. febr. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Persze nyilván, de hogy valaki ennyi idős létére már bocsánat, de ilyen alja legyen, hogy letisztázzuk a dolgot, udvarol stb, aztán bele szeretek, szex, utána meg 2 héttel otthagy ilyen módon? Tudom jobban jártam hogy így történt, mert aki ilyet tesz, az alkalmatlan mindenre, de az hogy mintha sosem ismert volna, az azért... az fáj a legjobban.
2021. febr. 3. 22:14
 4/19 anonim ***** válasza:
0%

"nem hívogatom"

Itt szúrtad el.

Attól függetlenül, hogy ő egy éretlen tahó, te is ám éretlen vagy. Hangoztatod, hogy komoly kapcsolatot akarsz, de a kisujjadat nem mozdítanád azért, hogy ezt éreztesd is. Megjátszottad a jégcsap-hercegnőt, ő meg nem akarja a hátralevő életét egy olyannal tölteni, akinek leszárad a keze, ha magától a telefonhoz kell nyúlnia. Egy komoly kapcsoalt nem csak abból áll, hogy ha épp nincs más dolgom, és épp ő koslat utánam, akkor jól érzem magam.

2021. febr. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Visszagondolva én csak annyit érzékeltem, hogy szex után kb egy héttel már kevésbé volt törődő, és nem igazán viszonozta azt, amit előtte igen. Itt már tudom rákérdeztem hogy meggondolta magát? Sok a munkája, arra akar koncentrálni stb. Sebaj gondoltam hiszen nekem is van elfiglaltságom, teendőm, beszélünk majd később. Aztán ugye elkezdte hirtelen leépíteni a kommunikációt de drasztikusan. Ha kérdeztem mi a gond, semmi választ nem kaptam rá. Azóta sem. Én szerettem volna tisztazni vagy lezárni ha meggondolta magát, de itt szüntette be velem a kommunikációt, és mintha idegen lennék akit sosem ismert. (Nem kértem számon, nem nyaggattam, csak kértem tisztázzuk vagy zárjuk le méltó módon.)
2021. febr. 3. 22:20
 6/19 A kérdező kommentje:
4-es éreztettem! Pont hogy nem voltam jegcsap, szenvedélyes vagyok. Ezt ő viszonozta egy ideig de szex után már egy héttel elkezdte azokat amiket fentebb írtam. Pl írtam neki ölelem, erre egész addig azt szokta válaszolni, ő is, vagy magától írt ilyet! Pont hogy ő mondta jól esik neki hogy éreztetem, aztán meg az lett a terhére, pedig továbbra sem "csöpögtem" neki éjjel-nappal, hanem ugyanolyan voltam mint addig. Ő változott meg.
2021. febr. 3. 22:23
 7/19 A kérdező kommentje:
Oh telefon! Egyszer sem hívott fel, mert ő nem az a telefonálós típus és azt sem szereti ha őt hívogatják. Az anyja hívta egyszer de ő is kb 1 percig sem, nehogy zavarja!
2021. febr. 3. 22:25
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem kéne a szexen pörögnöd ennyire, a fentiekből nem ez volt a vízválasztó.
2021. febr. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Igen nem ez volt a vízválasztó, akkor mitől változott meg? Én ugyanolyan voltam mint előtte. Ő nem.
2021. febr. 3. 22:27
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Millió oka lehet
2021. febr. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!