Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Aki szeretőt tart, annak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki szeretőt tart, annak hogyhogy nem fordul fel a gyomra ettől a viselkedéstől?

Figyelt kérdés

Olvastam ma reggel Solti Ádám történetét. Hosszú évekig szeretője volt a felesége mellett. Így házasodott meg, hogy közben folyamatosan összejárt a nővel, aki terhes lett. Így bukott le.

Miközben a feleségével évek óta nem jön össze nekik a baba.

Hogy nem szégyelli magát az ilyen ember? Nem fordul fel a gyomra,mikor szex után hazamegy a feleségéhez és úgy tesz, mintha semmi nem történt volna?

Tudom nem csak a celebek körében van ilyen sajnos. Számomra megdöbbentő.

N



2022. máj. 9. 08:57
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:

Engem ez döbbentett meg:

"A nő tudta, hogy házas vagyok, nem kecsegtettem azzal, hogy elhagyom Bernit, pontosan tisztában volt vele, ő egy szerető, és akármilyen borzalmasan is hangzik, csak arra kell, hogy évente néhány alkalommal pár órára jól érezzem magam."


Évente néhány alkalomra kell. Akkor ezt ő be se szerette volna fejezni. Hogy mondhat ilyet, aki házasodni készül? Fúj!

Na ezért szinte már senkiben nem lehet megbìzni ha ismerkedik az ember. :(


#7: Igen. Berni azt nyilatkozta, hogy bárki hibázhat. Igen,bárki hibázhat. De ez nem egy apró hiba úgy gondolom. Egy félrelépést talán még meg lehet bocsátani. De ez...

A kisgyereket is sajnálom.

2022. máj. 9. 13:00
 12/30 anonim ***** válasza:
87%
#11! Igen, azon én is felröhögtem, hogy ezt egy hibának nevezi. Ez nem egy hiba, hanem hibasorozat, mert maga az ember úgy hibás, ahogy van. Utólag se azt sajnálja, hogy szeretőt tartott végig, hanem, hogy gyereke lett tőle. Ha ez a "kis hiba" nem csúszik be, még mindig dugná a nőt.
2022. máj. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:

Úgy úgy! Nagyon jól mondod. Így is próbálta eltitkolni.

Atya ég.. Hány ilyen ember lehet még.

2022. máj. 9. 13:32
 14/30 anonim ***** válasza:
64%

13.-ra


És ez téged miért zavar? Hogy neked sosem volt szeretőd?

2022. máj. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
96%
Ennyire extrém kretén azért talán nem annyira sok. Jellemzőbb, hogy az esküvő után kezdenek szeretőt tartani, nem előtte. Illetve, aki mégis, ott általában a nő kiszáll egy idő után, mert nőből is kevés van, aki évtizedekig akar szerető lenni.
2022. máj. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
#15: Igazad lehet, igen.
2022. máj. 9. 13:59
 17/30 anonim ***** válasza:
86%
Mekkora idiota a feleseg. Paros labbal rugnam ki. Bezzeg ha a felesegnek lett volna gyereke mastol, solti nem lenne ilyen nagylelkű. Rohadt kapcsrongy, labtorlo mind2 no, szerezo es feleseg is. Komolyan mondom, lanynevelo kurzust kene mar hirdetni hogy egyszer es mindenkorra kineveljuk a nokbol ezt a szerepet.
2022. máj. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
95%

#17! Szerintem a csaj csak azért tartotta meg, mert nagyon akar gyereket, de neki nem lehet. Ez most nagy bűnbánatból be fogja vele vállalni a lombikot, de ha elhagyta volna, nem biztos, hogy talál olyat, akitől lehet. Igazából nem a pasiról nem akart lemondani, hanem a gyerekről. Szerintem.

#12,#15

2022. máj. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
29%

17.-re.


Baromság! Mind a 2 nő tudja, hogy mi a dolga, és hol a helye. Bár minden nő ilyen lenne!!!

2022. máj. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
79%
#19! Tanulhatnál tőlük. Te is tudhatnád már, hol a helyed. Neked például egy elmegyógyintézetben. Minden kérdéshez odaírod ezt a baromságot, nőt meg életedben nem láttál. Szerinted miért van másfél pipád? Mert csak úgy dől belőled a sok okosság?😂
2022. máj. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!