Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Aki szeretőt tart, annak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki szeretőt tart, annak hogyhogy nem fordul fel a gyomra ettől a viselkedéstől?

Figyelt kérdés

Olvastam ma reggel Solti Ádám történetét. Hosszú évekig szeretője volt a felesége mellett. Így házasodott meg, hogy közben folyamatosan összejárt a nővel, aki terhes lett. Így bukott le.

Miközben a feleségével évek óta nem jön össze nekik a baba.

Hogy nem szégyelli magát az ilyen ember? Nem fordul fel a gyomra,mikor szex után hazamegy a feleségéhez és úgy tesz, mintha semmi nem történt volna?

Tudom nem csak a celebek körében van ilyen sajnos. Számomra megdöbbentő.

N



2022. máj. 9. 08:57
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:

#20: Hagyd.. Én direkt nem reagáltam neki. Eleve hogy lehet olyat kérdezni, hogy engem ez azért zavar-e mert nekem nincs szeretőm. Igen, pont ezért zavar. Egyértelmű.

Ilyen elmebeteget. Idejön provokálni direkt. De nem kell foglalkozni vele. Ha folytatja, jelentem.

2022. máj. 9. 19:02
 22/30 anonim ***** válasza:
20%
A feleség okos nő. Tudja, hogy a férfi olyan, mint a kijárós macska. Másoknál is eszik, mások is simogatják, másoknál is megfogja az egeret, de hazamegy.
2022. máj. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
89%
Hát a sima megcsalás is szar érzés,de ez hogy szúletik egy baba is közben,nálam lapát lenne nem tudnék így élni.
2022. máj. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:

Ádám apukájának nyilatkozata:

"Az édesapa aztán hozzátette, a család most rendkívül neheztel rá, mert nyilatkozik, de akkor is el akarja mondani mindenkinek, hogy a fia jó ember, semmi olyat nem tett, amiért meg kellene őt kövezni."


Így van. Semmit nem tett amiért meg kéne őt kövezni. :DD

2022. máj. 18. 08:39
 25/30 anonim ***** válasza:
100%

Szegény feleségét sajnálom, nem elég hogy megcsalta ez a kötsög, még a baba

sem jött össze,a szeretőt meg felcsinálta..Nem elég a szégyen,

a csalódottság még ez is..Remélem átgondolja az életét és keres egy

normális társat.

2022. máj. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%

Ha hiszed, ha nem, én ismertem ilyen házasságot. Bár ott valószínűleg a házasság után lett a szerető.

2 gyerek volt, apuka egy multinál volt valami üzletkötő, és nagyon-nagyon sokat volt üzleti úton. Aztán egyszercsak bekopogott a szerető, és hozta a kicsi gyerekét. Évek múlva vette észre, hogy a kedvese elég sokat van távol. 2 családja volt évekig, és a 2 nő nem is tudott egymásról. Bár itt azt mondom, legalább a nők normálisan álltak hozzá, mert nem tudtak egymásról, és válás is lett a vége. De a pasinak azért volt gyomra, hogy ezt csinálja évekig.

A közeli családban is volt ilyen, ráadásul a pasi valami undorítóan nézett ki. A feleségnek nem lehetett gyereke, mástól viszont lett. A vége az lett, hogy ők nevelik a kisgyereket, a szerető meg lemondott róla.

2022. máj. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
79%

Nem értem, hogy miért gond az, hogy mit csinál egy másik ember. Nem sért törvényt, semmi nem tiltja, hogy valakinek legyen szeretője, és semmi rosszat nem okoz senkinek.

A szeretőzés soha nem volt gond senkinél, azzal szokott némelyeknél gond lenni, hogy idővel lebuknak.

2022. máj. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:

#26: Hú, ez igen!

Nem is gondolná az ember, hogy hány ilyen történet van a valóságban is. A gyerekeket sajnálom minden esetben. Szegények semmiről nem tehetnek.

Hogy bírják hosszú évekig ezt csinálni az emberek? Nekem tényleg nem lenne gyomrom a megcsaláshoz sem. Nemhogy még két családom legyen. Mondjuk rajtam az is egyből meglátszik ha csak füllentek. Nem vagyok alkalmas ilyenekre.

Köszi hogy leírtad!

2022. máj. 19. 11:31
 29/30 A kérdező kommentje:
#28: "A valóságban"= hétköznapi életben. Rosszul fogalmaztam bocsi.
2022. máj. 19. 11:32
 30/30 anonim ***** válasza:
100%

26-os vagyok:

Az az érdekes kérdés, hogy egy nő miért fogadja vissza az ilyen férfit.

A mi esetünkben azért, mert a nő rákos volt, és nem dolgozott, és ezért anyagilag is függött a férfitól, és a magánytól is nagyon félt, és ugye öregen, betegen már nem nagyon talált volna mást.

Viszont hogy ebben az esetben miért fogadta vissza? Kisebbrendűségi komplexus, elhiszi magáról, hogy ő megérdemelte ezt a bánásmódot. Vagy a pasi pénze és népszerűsége miatt. Mindkét esetben beteg.

2022. máj. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!