Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Fel lehet valaha dolgozni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fel lehet valaha dolgozni, hogy megcsaltak?

Figyelt kérdés

Természetesen kidobtam.

Még több mint fél év után is intenzíven fáj ha rágondolok, nagyon odacsapta az önbizalmam.


2022. máj. 13. 20:22
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még négy évvel utána is fáj...nem értem, hogy lehetett képes rá.
2022. máj. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Engem minden emberi (legyen párkapcsolat, barát, csaladtag) igen is érdekel.

Aki velem normális avval én is at vagyok, "ha hátba szur" ennyit ért és lépek tovább.

A boszú eleve nem azt tükrözi, h Te jó ember lennél, csupán lealacsonyodsz egy szint alá...pontosan olyan leszel, mint aki átvert.

Az ember ebbe a helyzetbe is magát nézze és lépjen méltósággal tovább avval foglalkozva, ami/aki még van.


5- és 6os voltam.

2022. máj. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

12 te dolgod!

Van akit ki lehet használni!

2022. máj. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Ja és nem provokálásként írtam!
2022. máj. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Engem viszonylag nehéz, mert nem vagyok naiv...de megesik, ilyen az élet és akkor emésszem magam? Ugyan már, annyit egy ember nem ér, h tönkre tegyem magam.

Te évekig üldöződ az exed pl? Én inkább másba fektetem az időm. Ha mindenkin bosszút állnék, aki megbántott, akkor nagyon gyötrelmes egy életem lenne. Szerencsére nem az.

Persze az én dolgom, Te dolgod...jogos.

De pont Te beszélsz jó emberről, amikor Te is ugyan olyan leszel csupán azért ,mert nem tudsz elengedni olyan dolgokat / embereket, amik / akik már nem teszik jobbá az életed. Ha a boszú az örömöd szomorú.

Persze nem az én bajom.

12*

2022. máj. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
51%

A bosszú nem öröm.

Csak egyszer mondanám meg az aktuális párjának és békén hagynám.

Nem is igazán bosszúra gondoltam, hanem igazságérzet miatt tudnia kell a következőnek mit vállal!

Bosszú helyett inkább elégtétel a miheztartás végett harag nélkül!

2022. máj. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
7 éve lesz május 31.én,hogy kiderült a férjem másfél éves viszonya. Nem tudtam feldolgozni. Ma sem értem,hogy tehette ezt velem. Miért nem hagyott el inkább,mint átvert,megalázott. Ma is ugyanúgy fáj.
2022. máj. 14. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
20%

Millióan feldolgozzák és élik életüket...ez napi szinten előforduló általános jelenség.


Csak az embernek az egóját dönti romba.


ÉS ott van,. hogy baccki mekkora hülye voltam...pont engem? ó igen pont téged ezek szerint mégsem vagy olyan nagyszám...

2022. máj. 14. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
0%
Ez tömény hiszti Kérdező!Te rendes voltál vele emberileg? Nem használtad ki? Nézted két lábon járó bank automaranak? Vitetted magad akkor is ha fáradt volt? Elvartal dolgokat? Én dolgoztam férfiakkal. A csalok nagyresze bosszúból csalt. Mert a neje vagy barátnője papucs emberkét csinált belőle.
2022. máj. 15. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen ezt a tömény ítélkezést, alaptalan előítéletet, amit a többségből kiindulva rámzúdítottál.

Nem tudom, hogy miből gondolod, hogy én vagyok a nő...

Mindketten szerény, visszahúzódó emberek vagyunk, egyenrangú félként kezeltük egymást. Szó sincs ilyen szennyműsorokba illő állati viselkedésről, amit te leírtál.

Nem néztem két lábon járó ATM-nek, ugyanis én keresek többet.

2022. máj. 15. 12:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!