Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Minél féltékenyebb a párom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Debremart kérdése:

Minél féltékenyebb a párom, én annál jobban megcsalnám, ez miért van?

Figyelt kérdés

2022. máj. 25. 21:15
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Belátja, hogy sok szokott lenni, meg is ígérte már nem egyszer, hogy nemfogja többet csinàlni, de volt már, hogy azt vágta hozzám, hogy addig örüljek amíg féltékeny, mert ha nem az, akkor ott már valami gond van. Persze legyen fêltékeny, mindenki az valamennyire még én is az vagyok egy egészséges szintig. Ja és egyébként nem bír nélkülem meglenni fél napot se. Voltam céges csapatépítőn ilyen céges buli, mondtam neki hogy menjen vonatozzon le a szüleihez addig. Délután 4 órakkor kezdődött a csapatépítő, ő délelőtt ment le, hogy majd a délután 6 órásival hazajön. Egész végig amig ott volt nekem irogatott, és fél 2 kor végeztem a munkával és már mennem kellett érte. Mondtam már neki nem egyszer, hogy költözzön haza ha ennyire nem tud megbízni bennem nem fogok megharagudni még haza is viszem, de hogy ő nem akar mert szeret. Hàt akkor miért nem változtat? Mi a megoldás erre? Tényleg dobjam ki egy kicsit, hogy ebböl elegem van hátha észhez tér? Én inkább azt tudom elképzelni hogy 1 hétig jó lenne minden maximum és kezdődik minden elölröl. Nem tudom tényleg hogy mi lenne a legjobb megoldás. Tanácstalan vagyok. Ha kidobom tutira megbánnám az se lenne jó. Vagy marad az a verzió, hogy elviselem, viszont kikészülök, vagy megcsalás a háta mögött, mert ilyenkor úgy érzem hogy semmi bűntudatom nem lenne az ég világon.
2022. máj. 26. 10:33
 12/13 anonim ***** válasza:

Nem vagytok egymáshoz valók.

Szerintem ennek hosszú távon nincs sok jövője.

2022. máj. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Jajj istenem. Egy fél napot nem bír ki nélküled. Neki nincsenek barátnői? Tőled várja, hogy az elkepesztoen unalmas eletebe egy kis színt vigyél. Nekem ez már egy verszivo pioca szintje. Nem bírtam volna vele fel évig sem. Hát te tudod kérdező?
2022. máj. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!