Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy engedjem el a szeretőmet ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy engedjem el a szeretőmet ?

Figyelt kérdés
Komolyan nem lehetünk együtt soha,de hiányzik csak rajta katog az agyam:( szakítottam vele kb egy hete

2022. máj. 30. 17:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

9 vagyok.

Ma újra írt, hogy kíván...mindig ez van, addig nyagat hogy mégis fel megyek hozzá. Sokszor hetekig nem ír,igaz én sem mert nem szeretném ha azt hinné pioca vagyok. Így nem tudom mikor lesz vége?! 🥴

2022. jún. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Utolsó. Pont ugyan így vagyok énis csak annyi a különbség hogy Ö keress minden nap hív és chat is beszélünk minden nap
2022. jún. 8. 12:29
 13/15 anonim ***** válasza:

Sajnos ő nem, és én több együttlétet igényelnék, de havonta egyszer találkozunk.

Fél,hogy bele szeretek, pedig kicsit már érzek valamit iránta csak nem fogom neki elmondani.

2022. jún. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
13# Nő vagy férfi vagy és mióta tart a viszony?
2022. jún. 8. 13:46
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Nő 34 éves vagyok és január óta tart.
2022. jún. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!