Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Borzasztoan érzem magam. A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Borzasztoan érzem magam. A férjem mellett beleszerettem valakibe. Hogy lehetek ennyire éretlen? Nem akarom ezt érezni, de nem tudom szabadulni tőle. Segítsen valaki!

Figyelt kérdés
Ráadásul megcsaltam, nem tudtam ellenallni a kísértésnek. Sőt, azután most meg egy harmadik emberhez is vonzodni kezdtem, akivel semmi kapcsolatom nem volt, de képtelen vagyok kiverni a fejemből. Borzasztoan gyotrodom, ez a helyzet teljesen megkeseriti a mindennapjaimat. Nem tudom mit tegyek. Tudom most itt sokan el fogtok ítélni, de higgyétek el, én is elitelem magam, mégsem tudok mit tenni.. Segítsen már valaki...

2022. aug. 5. 22:03
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
59%

10es tökéletesen leírta a helyzetet.

Egy ennyire hosszútávú kapcsolatban a monogámia manapság nem egy fenntartható állapot. Vagyis fenntartható, de kb úgy mint a papoknak a cölibátus, amit manapság mindenki inhumánusnak tart.

Ne emészd magad az érzéseiden. A bezárt madár persze hogy repülni akar, hiszen ez a természete.

A bűn amit valójában elkövetsz az nem az hogy lefeküdtél mással, hanem az hogy esélyt sem adsz a párodnak arra hogy megértsen téged. Őszinteséget persze nyilván akkor lehet várni, ha megértés is van mellé. Ezt neked kell tudni, ismerni a férjed.

2022. aug. 6. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
10, 11 köszonom hogy megértetek. Látom hogy lepontozzak a valaszaitokat, a legtöbben ezt nem értik meg, nem fogadják el, itelkeznek. Azért is írtam ide az érzéseimet. Mert nem tudok megbirkozni velük, és az égvilágon senki nincs akivel erről beszélhetnek, vagy aki előtt ezt felvallalhatnam. Nem sajnaltatni akarom magam, szerintem nagyon sokan vannak hasonló helyzetben, és hozzám hasonlóan nekik sincs akivel ezt megbeszelni. Mert a legközelebbi ismerősök, barátok, rokonok is csak itelkeznenek...
2022. aug. 6. 00:48
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Egészen addig komolyan tudtam venni az írásod, amíg elő nem került a harmadik csóka. A férjedre nem vagy tekintettel, a szerelmed egy másik, de arra sem vagy tekintettel.

Beszélj a férjeddel, hogy nem élted ki magad, szervezzezek be valakit, mert ez így nem oké.

A gyerek megsínyli.

2022. aug. 6. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Tiszteld meg a ferjed azzal hogy elmondod neki es elvaltok. Ez nem csak egyszeri becsiccsentett felrelepes volt hanem tobbszori, tudatos, ami a jovoben is nagy esellyel meg fog ismetlodni.

Te nem tiszteled magad, de legalabb tiszteld meg a masikat.

Ja hogy nehez? Megfozted a levest, edd is meg.

2022. aug. 6. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
37%

Én átérzem a helyzeted, bár nálunk a férjemmel őszinte a kapcsoltunk és mindent meg tudunk beszélni, így ezt is. Ez mentette meg a kapcsolatunkat is.



Én nem gondolom, hogy a monogámiával lenne a gond, de egyszerűen más világban élünk. Folyamatossan kapjuk az ingereket. Könyvek szólnak arról hogy hogy elviszi a gyerekek figyelmét a folyamatos inger, akkor egy felnőttét? Rohanunk mindig mindenhova, soha nem állunk meg gondolkodni, elméjülni semmiben.


Ha már a monogámiáról egyesek így elgondolkodtak, akkor a kövi feladat, hogy gondolkodj el azon miért voltál hálás az utóbbi időben?

2022. aug. 6. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
86%
Ha az én feleségem lennél, és megcsalnál, gyerek ide vagy oda, takarodjál a francba. Nem szereted te a férjed. Aki szeret valakit, nem megy mással kurni. RÁ SE NÉZ másra! Meg ha próbálkoznak nála, normális ember elhesegeti az ilyent.
2022. aug. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
25%
16 A tinédzserek gondolkodnak ennyire egysíkúan. Az élet ennél azért bonyolultabb szokott lenni és több érzés keveredik benne.
2022. aug. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell monogam kapcsolatban elned, ha nem akarsz, jogod van hozza. De akkor az ilyen emberek minek házasodnak? De őszintén. Szerintem ez rohadtul képmutató és ez a gusztustalan, nem a poligamia.
2022. aug. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Ringyo vagy, nincs ezen mit szépíteni. Nem csak a párodat a gyerekedet is atverted. A szememben az ilyen nő /férfi egy jellemtelen senki.
2022. aug. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne tudnál mit tenni. Te tényleg találsz mind a 10 ujjadra :D Hagy már szegény párod hadd menjen útjára. Mert te egy tévút vagy az tuti.
2022. aug. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!