Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Borzasztoan érzem magam. A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Borzasztoan érzem magam. A férjem mellett beleszerettem valakibe. Hogy lehetek ennyire éretlen? Nem akarom ezt érezni, de nem tudom szabadulni tőle. Segítsen valaki!

Figyelt kérdés
Ráadásul megcsaltam, nem tudtam ellenallni a kísértésnek. Sőt, azután most meg egy harmadik emberhez is vonzodni kezdtem, akivel semmi kapcsolatom nem volt, de képtelen vagyok kiverni a fejemből. Borzasztoan gyotrodom, ez a helyzet teljesen megkeseriti a mindennapjaimat. Nem tudom mit tegyek. Tudom most itt sokan el fogtok ítélni, de higgyétek el, én is elitelem magam, mégsem tudok mit tenni.. Segítsen már valaki...

2022. aug. 5. 22:03
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a kapcsolatotok, és honnan jönnek az életedbe ezek a kísértések? Mindig is ilyen voltál vagy mi hiányzik hogy ez történik veled?
2022. aug. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Szia. Hidd el sok ember kíván meg mást is, mint a párját. Viszont van egy dolog ami az ilyen helyzeteket meg tudja oldani, ez az őszinteség. Meg kell beszélni, hogy a párod akar-e ilyen kapcsolatban élni. Ezzel az is velejár, hogy amit lehet neked, azt természetesen lehet neki is, persze ha hajlandó így a kapcsolatra. Ahol ez bejött, azok jellemzően elég hosszú ideje kapcsolatban voltak, és megvan közöttük a bizalom. Természetesen azt is el kell fogadnod ha nemet mond, mert nem ilyen házasságot szeretett volna. Az alkalmi kandúrok sem egy életbiztosítás ám. Gondold csak végig. Egy pasi udvarol kicsit, Te pedig repülsz is a farkára. Na Ő mit fog gondolni? Kb:Itt ez a nő, vagy családja, férje, gyereke, és mégis dugunk? Üríteni jó lesz. Sajnos ez a hátulütője a dolgoknak.
2022. aug. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!