Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit gondoltok hogy nem érezhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok hogy nem érezhet irántam semmit a szeretőm ha a születésnapomra kb 6éve nem kaptam még egy csokit sem ?

Figyelt kérdés

Mindkettönknek van párja


27N

48F



2022. aug. 17. 12:16
1 2 3 4 5 6
 21/57 anonim ***** válasza:
82%
Lehet alapból "sóder, zsugori, fillért.szo". Nem is tudok most erre jó szavakat találni. Nekem volt egy pasim, nem szeretőm. O olyan volt, hozott viragot a kertből, gyümölcsöt, zoldseget de pénzt azt egy fillért sem költött volna rám. Szülinapra egy puszi. Azt mondta náluk nem szokás ajándékozni. Egyszer vett nekem sütit de mintha a fogat húzták volna... Hülye voltam hogy 2 évet lehuztam vele. Isteni volt vele kettesben lenni ezzel tartott meg.
2022. aug. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 anonim ***** válasza:
33%
Most komolyan ezt a baromságod fújod így fel? ÚÚÚRISTEN EMBER...hova halad ez a világ...
2022. aug. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 anonim ***** válasza:
100%
Irni ingyen van. Csoki már pénzbe kerül. Persze hogy ír minden nap, hisz az ingyen puncit meg akarja tartani.
2022. aug. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/57 anonim ***** válasza:
100%

Mintha a saját sztorim olvasnám

3 évet vett el tőlem...

Szintén, írt, minden nap hívott, Boldog születésnapot, Boldog karácsonyt, stb. de 3 év alatt 1 tábla csoki se volt..


Jól írják a többiek, én sem hittem volna el, de igazuk van, egy ingyen punci vagy, írni ingyen van, nem fog rád költeni mert nem érsz neki egy tábla csokit se

2022. aug. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 anonim ***** válasza:
0%

És otthon mit mondasz kitől van?

Nem lehet mindent Gizi kollégámra fogni

2022. aug. 22. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/57 anonim ***** válasza:
100%

6 éve fecséreled az életedet egy 48 éves faszira, aki annyira sem becsül, hogy felköszöntsön a szülinapodon. Te mennyire becsülöd magadat, mint NŐT (így, nagybetűvel) hogyha ez a kapcsolat téged kielégít, különösen 6 éven keresztül?


Javasolom, hogy nagyon komolyan gondolkodjál el, hogy mit akarsz az élettől, mert mindjárt 30 vagy, és eddig nem volt egy normális párkapcsolatod sem.

2022. aug. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 anonim ***** válasza:
100%
Ja, nyilván egy olyan párkapcsolat, ami mellett szeretőd van, nem minősül normálisnak... előző voltam.
2022. aug. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/57 A kérdező kommentje:
26# szülinapom után egy nappal szakítottam vele mert nem eset jól hogy egy csokit sajnált minden évbe leszarta a szülinapomat és montam neki ennyi volt
2022. aug. 22. 12:21
 29/57 anonim ***** válasza:
77%
Na!! Végre megjött az eszed! Ötvenévesen annyit mondhatok igaz amit fentebb írtak! Voltam már szerető én is hat évig, de körbeudvarolt.. még húsvétkor is meglocsolt, mikulásra is vett ajcsit. Ettől ne várj semmi jót..majd még fog kuncsorogni de hagyd. Szomorú ilyet olvasni. Fiatal lány vagy, hidd el nem fogja felrúgni a házasságát de ha igen akkor kapnál egy leidegelt pasit, akinek ott próbálnak meg keresztbe tenni ahol tudnak a családtagjai...
2022. aug. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 A kérdező kommentje:
#29 Nem szeretem volna vele komoly kapcsolatot csak úgy gondoltam hogy 6év után kaphatók legalább egy csokit meg Ö is mert mindig szinészkedet hogy szeret de ez tettekel nem bizonyította soha mert karácsony vagy szülinap vagy nőnap csak írt egy üzit, de állította hogy nem tudja túltenni magát rajtam ha szakítottam vele írta nem tud elfeljteni csak rám gondol hiányzom neki
2022. aug. 22. 12:56
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!