Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a párom? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a párom? Mit tegyek? Elmondjam vagy ne mondjam?

Figyelt kérdés
A párommal távkapcsolatban élünk most már lassan két éve, hamarosan haza költözik hozzám, viszont teljesen felemésztett a magány és pont most, amikor végre normálisan együtt lehetünk, megcsináltam ezt. Berugtam nagyon, nem szoktam inni, mert valahogy sosem tudom a határom, most egy születésnapon mégis ugy döntöttem egy fene, ennyi idő után, hogy nem ittam, csak nem csinálok semmi baromságot, erre tessék, megcsókolt egy fiú és én visszacsókoltam, a fél estére nem emlékszem, annyira kiütöttem magam, de ez megmaradt, hagytam, majd 5 perc mulva zokogtam, hogy mit tettem, nincs mentségem, aki szeretné nyugodtan írja le, hogy egy rib**c vagyok, úgy is érzem magam! Viszont, a párom egy tünemény, vele tervezem az egész életem, szeretem, nem tudom miért tettem. Félek hogy a bűntudatom felemészt, ha nem mondom el, de ha elmondom esélyes, hogy vége lesz a kapcsolatunknak, és nem hiszem, hogy egy ilyen semmiségért felkéne rúgnom a kapcsolatom, ami tényleg nagyon is rendben van, csak a rengeteg magány, ami egyre jobban szétszedett. Szerintetek mit kéne tennem?

2022. aug. 22. 20:23
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Èn azt nem értem ha már megbeszélt

ètek hogy együtt lesztek laktok majd akkor mi vett rá hogy megcsald (okè egy csók volt )talán az megbocsatható de ezt majd a párod eldönti .Ilyenkor lelkesnek kellene lenned hogy nemsokára együtt lesztek oké én nem voltam tàvkapcsolatban szóval nem tudom milyen érzés tartósan külön lenni a másiktól .De sztem ha erős egy kapcsolat akkor a távolság ellenére is kitart .Mond el neki jobb sztem ha tőled tudja mag nem pedig mástól .Sztem az őszintesègedet jobban fogja értékelni mint a sunnyugàst.

2022. aug. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
64%
Ne mond el, majd elmúlik a bűntudat amikor össze költöztök.
2022. aug. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!