Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a párom? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a párom? Mit tegyek? Elmondjam vagy ne mondjam?

Figyelt kérdés
A párommal távkapcsolatban élünk most már lassan két éve, hamarosan haza költözik hozzám, viszont teljesen felemésztett a magány és pont most, amikor végre normálisan együtt lehetünk, megcsináltam ezt. Berugtam nagyon, nem szoktam inni, mert valahogy sosem tudom a határom, most egy születésnapon mégis ugy döntöttem egy fene, ennyi idő után, hogy nem ittam, csak nem csinálok semmi baromságot, erre tessék, megcsókolt egy fiú és én visszacsókoltam, a fél estére nem emlékszem, annyira kiütöttem magam, de ez megmaradt, hagytam, majd 5 perc mulva zokogtam, hogy mit tettem, nincs mentségem, aki szeretné nyugodtan írja le, hogy egy rib**c vagyok, úgy is érzem magam! Viszont, a párom egy tünemény, vele tervezem az egész életem, szeretem, nem tudom miért tettem. Félek hogy a bűntudatom felemészt, ha nem mondom el, de ha elmondom esélyes, hogy vége lesz a kapcsolatunknak, és nem hiszem, hogy egy ilyen semmiségért felkéne rúgnom a kapcsolatom, ami tényleg nagyon is rendben van, csak a rengeteg magány, ami egyre jobban szétszedett. Szerintetek mit kéne tennem?

2022. aug. 22. 20:23
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
85%

"nem hiszem, hogy egy ilyen semmiségért felkéne rúgnom a kapcsolatom"


Ebből csak az látszik, hogy igazából mégsem bántad meg. Ezen kellene először nagyon elgondolkodnod.

2022. aug. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Egy csók még nem vészes betudható a piànak..Viszont ha hagytad magadat megdugni na az gàzosabb akkor jobb ha elengeded ezt a "tünemény" pàrodat mert jobbat érdemel nàlad
2022. aug. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
86%
#4-es kommentje mindent elmond szerintem: "Meg kell adnod az esélyt, hogy a helyzet ismeretében eldönthesse, hogy mit szeretne, meg tud-e bocsátani."
2022. aug. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Nem, nem feküdtem le vele, ahogy irtam is, ennyi a tortenet, megtortent, eszhez kaptam es ennyi
2022. aug. 22. 22:28
 15/22 anonim ***** válasza:
58%

Ha szerinted kiakadna, ne mondd el.

Az enyem lazan venne, ugyhogy elmondanam.

Egy csok tenyleg nem a vilag, basszus.

2022. aug. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
59%
15 - De ha nem a világ, akkor mért ne mondja el?
2022. aug. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem két értelmes lehetőséged van: hallgatsz- ez csak akkor OK, ha nincs senki, aki lebuktathatna. EKKOR VISZONT VALÓBAN HALLGASS, SE A PÁRODNAK, SE BARÁTNŐNEK NE MESÉLD EL SOHA AZ ÉLETBEN. A másik lehetőség: szakíts, de ne mondd el ekkor sem, felesleges tönkretenni a férfit. A 'mondd el, és hagyd, hogy ő döntsön'- gyáva megoldás, azzal akarod 'letenni a terhet', hogy a párodra hárítod a döntés felelősségét. Mert igaz, hogy ebben az esetben döntési helyzetben van a férfi, de bárhogyan is dönt majd, ettől neki nem lesz jobb, mint most, amikor nem tud semmit és boldog veled.
2022. aug. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
0%
16 - Azert, mert a pasija ezt lehet, hogy mashogy (rosszul) latja.
2022. aug. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
80%

18 - Ebben nincs jó és rossz vélemény, egyéni vélemények vannak. A megcsalás minden embernél máshol húzódik: valakinek a csók is az, valakinek a harmadik személlyel történő szex sem az. Aki szerint egy jó válasz létezik, mégpedig az övé, az szimplán csak primitív.

Ezért illeti meg a döntés jelen esetben a férfit és ezért is az a legcélravezetőbb, ha ő is tud az esetről.

2022. aug. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
80%
Jaajj felejtsd el ezt a storyt,nincs egy ilyen dolognak semmi jelentősége.
2022. aug. 24. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!