Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalásnak számít-e, ha...?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásnak számít-e, ha...?

Figyelt kérdés

Megcsalásnak számít-e, ha pár hónapja együtt vagyok valakivel, de mivel nem került fel a téma és nem kérdezett rá, így nem említettem, hogy alkalmanként olyan férfiakkal töltöm az estém, akik ezért fizetnek. Betegségem nincs, így nem tudok semmit átadni. Nem vagyok hivatásos, de sajnos néha rászorulok egy kis kiegészítésre.

Nem szeretném neki elmondani, mert nagyon kedvelem és vele szeretnék lenni. Ugyanakkor hazudni sem szeretnék. A megoldás persze az lenne, ha abbahagynám a tevékenységet, de ezt a helyzetem nem engedi meg.

Hogyan számoljak el a lelkiismeretemmel? Próbálom magamnak azt bemesélni, hogy ez csak egy munka és ő is lehetne nőgyógyász vagy hasonló.



2022. okt. 1. 17:58
1 2 3 4 5
 11/46 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Mindenki 100%-ot vapott tőlem. Egyébként sokat segítettetek. Megtuddam, hogy én ezzel a tevékenységgel qrvának számítok (én magamat inkább fizetős szeretetszolgálatként definiáltam). Ehhezképest, azzal elszámolni, hogy csalom/átverem a barátom semmi. Úgyhogy igazából meg is oldódott a probléma, ami a lelkiismeretemmel volt. Ott rontottam el, hogy megpróbáltam magam pozitívan látni. Most, hogy negatívan látom, már teljesen összeegyeztethető a gonosz új énképemmel a viselkedés. Hibáztam, mert egy szorult helyzetben lévő lánynak láttam magam, aki szerelembe esett. De így már semmi probléma. Az új énképembe belefér. Mostmár rossz, gonosz embernek definiálom magam és így minden jó cselekedetem inkább valami meglepő fordulat vagy plussz lesz. Kell fasznak tiszta lelkiismeret.
2022. okt. 1. 18:37
 12/46 anonim ***** válasza:
19%
mennyiért és hol fogadod a kuncsaftokat?
2022. okt. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
26%

Akkor vállalnál engem is?

29F szűz

2022. okt. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
100%

#11


Ez is megoldás amúgy, szóval akkor végülis a probléma tényleg megoldva.

2022. okt. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
95%
#11 Így végülis sokkal életszerűbb a dolog, igen. Gonosznak nem mondanálak, szerintem komolytalan kifejezés, inkább elvtelennek és primitívnek. De a többi kb stimmel!
2022. okt. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
95%

#11! Bocs, hogy beleugatok, de ez a fizetős szeretetszolgálat hogy jött ki? A szeretetszolgálat az lenne, ha ingyen szolgáltatnál a rászorulóknak. Pl.az itteni inceleknek. A fizetség nem fér bele a fogalomba. A boltos se lesz szeretetszolgálat, amikor kenyeret ad az éhezőnek, aki kifizeti😂

#7

2022. okt. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
80%
Hogyan kerültél szorult helyzetbe? Meddig tart még ez az állapot?
2022. okt. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
83%
Kérdező! Azért szerintem mégiscsak rosszul értelmezed a dolgot! K*rvának lenni meg sem közelíti azt, mikor átversz valakit, aki elvileg fontos neked. Aki k*rva, az a testéből keresi a pénzt, egy teljesen korrekt és tiszta, valamit-valamiért dolog, persze nem épp a legszebb pénzkereseti lehetőség, mert elég primitív személyiségre utal. Viszont valakit átverni, ködösíteni, elhallgatni az életed előtte, na az szerintem sokkal súlyosabb tett. Tehát nem a k*rválkodáshoz képest semmis az átverésed, hanem pont, hogy fordítva!
2022. okt. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
100%

"Fizetős szeretetszolgálat". 🤣🤣🤣 Ez qurva jó, lopom.

Amúgy igen, sima prosti vagy hiába szépíted.

És igen, megcsalás.

2022. okt. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
93%

A k.rva az nem gonosz, az csak k.rva. Aki nem szeret dolgozni, inkább igy oldja meg, ha szép vagy gondolom pár éjszaka alatt kapsz annyit mintha dolgoznál.

Ez van, ezt vagy elfogadod, vagy elmész dolgozni. De lehet igy is élni, ettől nem leszel gonosz. Csak ne titkold, mert ciki ha a párod mástól tudja meg.

2022. okt. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!