Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalásnak számít-e, ha...?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásnak számít-e, ha...?

Figyelt kérdés

Megcsalásnak számít-e, ha pár hónapja együtt vagyok valakivel, de mivel nem került fel a téma és nem kérdezett rá, így nem említettem, hogy alkalmanként olyan férfiakkal töltöm az estém, akik ezért fizetnek. Betegségem nincs, így nem tudok semmit átadni. Nem vagyok hivatásos, de sajnos néha rászorulok egy kis kiegészítésre.

Nem szeretném neki elmondani, mert nagyon kedvelem és vele szeretnék lenni. Ugyanakkor hazudni sem szeretnék. A megoldás persze az lenne, ha abbahagynám a tevékenységet, de ezt a helyzetem nem engedi meg.

Hogyan számoljak el a lelkiismeretemmel? Próbálom magamnak azt bemesélni, hogy ez csak egy munka és ő is lehetne nőgyógyász vagy hasonló.



2022. okt. 1. 17:58
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
89%
Tényleg sok a mellébeszélés. K*va vagy és elhallgatod a "párod" előtt. Ennyi a lényeg, akárhogy is próbálod magyarázni.
2022. okt. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 A kérdező kommentje:

Aludtam rá egyet. Tegnap már mindenféle cikkeket olvastam az erkölcsről és a bűntudatról, filozófiai és vallási megközelítésből is. Egyébként érdekes volt.

Na de tényleg az lesz a legjobb, ha beszélek a barátommal.

Bár jól hangzott ez a nem lesz bűntudatom meg stb. De nem menne.


Érdekes, hogy a kedves, megértő és segítő szándékú üzeneteket privátban kaptam (itt nem ajánlatokra gondolok!). Míg kommentben inkább ítélkeznek.

2022. okt. 2. 10:19
 33/46 anonim ***** válasza:
88%
Abban mi az ítélkezés, hogy aljas módon átvered a "párod"? Ez tény. Arra pedig szerintem még megjegyzés sem érkezett, hogy mivel keresel pénzt.
2022. okt. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
78%

Te vagy egy unatkozó incel vagy, vagy komoly lelki gondjaid vannak.


A pénzért szex nem szeretetszolgálat, es ettől nem leszel rossz ember. Rossz ember a hazugság miatt vagy.


Nem tudom mi sodort ebbe a helyzetbe, a könnyű, gyors pénzkeresés, vagy annyira kilátástalan helyzetbe kerültél hogy a munkabér nem elegendő (hatalmas adósság, valaki ápolása, kilakoltatas veszélye stb). Előbbinél csak változtatnod kell a hozzáállasodon, és kilépni, vagy elfogadni magad, és felvállalni. A második esetben viszont próbálj segítséget kérni.


Bár a kommentjeid alapján egy pszichológusra mindenképp szükséged lesz.

2022. okt. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
81%

24


"Én se faggatom a múltjáról, pedig tudom neki is van."

Neked JELENED van. Te MOST csinálod.


Semmiképpen sem tartom erkölcstelennek a prostikat, nyílt lapokkal játszanak és senkinek semmi köze ahhoz, hogy ki miből él, amíg az törvényes, viszont itt te becsapod a párodat, mert egy kapcsolatban joga van tudni a másiknak, hogy te másokkal is dugsz.

A többi csak üres duma.

2022. okt. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
81%

32


Ez egy jó döntés.

2022. okt. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
65%
Majd írd meg mi volt.
2022. okt. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
85%

Ha hazudsz a párodnak, mert valaki vagy valami fontosabb nála, akkor az megcsalás. Neked fontosabb a mostani életformád, ezért hazudsz (nem mondod ez az igazságot). Tehát megcsalod.

Ha pénzért szexelsz, akkor qrva vagy.

Könnyű pénznek tűnik a qrválkodás, de ez ilyen esetek is bizonyíják, hogy ez bizony kemény meló. Szerintem az összes qkva vagy elve lelki sérült vagy ez az életmód teszi azzá.

2022. okt. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
100%

A regény írásodat már nem tudtam elolvasni.


De a lényeg tényleg annyi, hogy te most szimplán egy k.rva vagy. Én szeretném.tudni, hogy a párom k.rva, és ez teljesen szakító ok.


Mindenképp olvasgass még, értelmes lány vagy. Szomorú is, hogy valaki ilyen összeszedett gondolatokat tud felvázolni, mégis mellette nem tud munkából pénzt szerezni, hanem egy repedtsarkú szintjére kell lealacsonyodnod.


Nem tudom mi a múltad, miért lettél ilyen, miért érzékeled normálisnak pénzért összefeküdni emberekkel... de jó lenne, ha meglátnád, ez nem normális, ilyet értelmes emberek nem csinálnak.


És sok sikert a jövőben! Lesz is, mert nem vagy te hülye, csak eltévedtél az életben valamiért. Az ilyen felismerések mondig előre visznek az életben. Hajrá!

2022. okt. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 A kérdező kommentje:
A probléma megoldódott. Megbeszéltük a dolgot.
2022. okt. 8. 13:42
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!