Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért fest le ilyen idilli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fest le ilyen idilli képet a házasságáról, ha közben velem viszonya van?

Figyelt kérdés

Adott egy férfi, akivel viszonyom van pár hónapja. Egyikünk sem független, a miértekbe most nem szeretnék belemenni. A kapcsolatunk a ritkán összejövő szexen kívül már már baráti, sok beszélgetéssel, egymás életének bizonyos részeit is ismerjük. Ami viszonyt nekem fáj, az az, hogy a családjától egyfajta idilli képet fest, aminek persze örülök, hogy boldog, de felmerülnek bennem a kérdések, hogy akkor mégis mit akar tőlem…

Főleg, hogy tudja, hogy nem közömbös számomra, azért is adtam be a derekam nagy nehezen.

Kicsit elvesztettem a talajt, jogosan érzek ilyenkor fájdalmat és valahol féltékenységet?



2023. márc. 18. 13:47
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
100%

Azért,mert jól esik neki,hogy becsapja saját magát,plusz téged meg a családját is,te pedig partner vagy ebben.

Ezáltal úgy érzi,ő a Király a sakktáblán.

Ha neked ez lelki vívódást okoz,érdemes elgondolkodnod,mit keresel ebben a játékban...

2023. márc. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
79%

"de felmerülnek bennem a kérdések, hogy akkor mégis mit akar tőlem…"

Ennyi ostoba libát mint ami ezen az oldalon is van. Mégis mit akarna? Neked másmilyen a pinád, nem olyan mint az otthoni. Változatosság anyukám, változatosság. Elképesztő, hogy még mindig megkérdezi ezt valaki, de méér??? Nincsen ennyi agyatok? 🤦‍♀️

2023. márc. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
81%
Ilyen ez, amikor Gizi rájön, hogy ebből sem lesz kölcsönös szerelem. 🤭
2023. márc. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
17%

Példákkal!


Mondjuk ő a nejem, csodálatos NŐ, fantasztikus TÁRS, kiváló ANYA a gyerekünknek, pompás HÁZIASSZONY, és ALAP az életemben. [link]


De a szervezetem igényli a "drogot". Őt.: [link]


VAGY


Mint a kaja. Hiába isteni a lecsó, ha nincs mellé friss, fehér kenyér.

2023. márc. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:
14, ez eléggé tárgyiasítja a másik embert. Igazából az ő motivációja nem tisztázott, illetve gondolom a változatosság iránti igény elsősorban, ha ezt a targyiasítást elfogadjuk.
2023. márc. 18. 14:50
 16/36 anonim ***** válasza:
83%

Dehogy van ennek az embernek idilli házassága stb.

Ahol a harmadik jelen van egy kapcsolatban/házasságban,az már langyosban vergődés jele.

Gyáva lépni bármely irányba,hogy önmagának jó legyen.

2023. márc. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
78%

Neki ez az idill. Pont úgy gondolkodik, mint a #14. Két punci mindig jobb, mint egy. Otthon az idilli család, meg mellette egy szexéhes liba, aki rajong érte, és egyszerre polírozza a golyóit meg az egóját.

Nem tetszik ez a szerep? Nem jó ezt így olvasni? Átfogalmazhatom virágnyelvre, de ettől ő még ennél is obszcénabb módon ecseteli a legjobb barátjának, hogy mi volt az ágyban.

2023. márc. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:
17, te férfi, vagy női válaszoló vagy? Elég keveset ecsetelhet a legjobb barátjának, szerintem nincs mivel hősködni, ideje nem sok van.
2023. márc. 18. 16:12
 19/36 anonim ***** válasza:
27%
18. A 17. nő. Folyton itt van a Gyakorin, de tényleg állandóan, és folyton pedofilozik mindenkit, meg nemi erőszakról irkál, összefüggés nélkül. Meg szidja a férfiakat, meg szerinte minden férfi munkanélküli, impotens, öreg, bunkó, pedo.
2023. márc. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
100%

Szóval te beleszerettél sajnos.

Esélytelen hidd el,hogy ez az ember elhagyja a feleségét.

Minden hűtlen disznó ezt csinálja.

Festi a tökéletes képet a házasságáról,közben meg hülyére csalja.

De szerintem jobb lenne,ha legalább te szakítanál.

Ha ennyire nem vagytok boldogok,mi értelme?

2023. márc. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!