Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért fest le ilyen idilli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fest le ilyen idilli képet a házasságáról, ha közben velem viszonya van?

Figyelt kérdés

Adott egy férfi, akivel viszonyom van pár hónapja. Egyikünk sem független, a miértekbe most nem szeretnék belemenni. A kapcsolatunk a ritkán összejövő szexen kívül már már baráti, sok beszélgetéssel, egymás életének bizonyos részeit is ismerjük. Ami viszonyt nekem fáj, az az, hogy a családjától egyfajta idilli képet fest, aminek persze örülök, hogy boldog, de felmerülnek bennem a kérdések, hogy akkor mégis mit akar tőlem…

Főleg, hogy tudja, hogy nem közömbös számomra, azért is adtam be a derekam nagy nehezen.

Kicsit elvesztettem a talajt, jogosan érzek ilyenkor fájdalmat és valahol féltékenységet?



2023. márc. 18. 13:47
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:
20, ne is hagyja el a feleségét, ez most ebben az élethelyzetben nagyon rossz döntés lenne. Nem is ez a probléma most. Az a baj, hogy nem tudom jól elmondani… olyan érzés, mint amikor úgy érzed, hogy rád semmi szükség nincs… ha ezen múlna az önbecsülésem, akkor baromi nagy bajban lennék!
2023. márc. 18. 23:52
 22/36 anonim ***** válasza:
96%
Kérdező,nincs is szüksége rád egyáltalán.Ott a felesége,benned megcsak a szeretőt látja.Arra használ,aztán ennyiben ki is merül nála.Örök szabály sajnos,nem szabad az ilyen kapcsolatokba belemenni meg hosszú ideig fenntartani.Annyira se számítasz neki,hogy legalább ne előtted rakocsgassa ki a szent családi fotókat,pedig akárhogy nézem ez mind neked,mind a feleségnek megalázó a tudtán kívül.Lapátra kéne tenni ezt a pasit minél előbb.
2023. márc. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
53%
Ezzel tudja szívni az energiádat. Nekem is volt hasonlóban részem, egy kollégám szentül meg volt róla győződve, hogy a szeretője leszek, csak elég sokáig kell "puhítania". Ő is folyton a családját nyomta képembe, hozta a telefonján a lánya képeit, meg mutogatta, hova vették fel.
2023. márc. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:
Engem nem zavar, hogy a gyerekeiről mutat képeket. Miután magam is gyermekszerető vagyok. Ami zavar, az az a része, amikor idillikusan beszél magukról, mert ilyenkor azt élem át, hogy betolakodtam egy harmonikus, szerető családba….:( Valahol meg működnek a nyitott házasságok is sok embernél, néha azt érzem, hogy milyen jó lenne, ha nem kellene titkolózni, hanem vállalható lenne mindkét oldal a maga szerepében.
2023. márc. 19. 14:35
 25/36 anonim ***** válasza:
22%

Aki félrekefél, az ne legyen féltékeny!

Én sem vagyok az!

2023. márc. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
80%

Beletolakodtal egy harmonikus szereto csaladba, azt irod.

Hat, amennyiben az lenne, nem tartana szeretot hiszen tisztelne annyira a feleseget, hogy nem csalja szenne. Kivetel ez esetben ha nyilt hazassagban elnek, es a felesegnek is van valakije, de az esetek tobbsegeben errol szo sincs. Az asszonyt sem szereti es teged sem, ellenben a sajat farkat nagyon is. Ne kepzelj ebbe tobbet, mint ami.

2023. márc. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
56%

#26

Ezt hiába írod egy szeretőnek. 😀A képzelgés tartja életben őket. Aki egyszer bele sétál a csapdába, azt onnan szinte lehetetlen kirángatni. Addig is rengeteg pofonért tartja még az arcát, amiket rendszerint meg is kap. Az az átkozott mesevilág teszi őket elvakulttá, amiben hisznek. Van aki egyszerűen képtelen felébredni, és a valóságban élni. Na meg imádják sajnáltatni magukat. Ez a másik ami élteti még. De ki sajnálja az ilyet, aki önként teszi a fejét a hurokba? Hiába van millió negatív példa a világon előtte, ő mégis azt hiszi, hogy az ő esete kivétel lesz. Pedig nem.

2023. márc. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:

27, te mégis mi a fenéről beszélsz? Pontosan tudom, hogy miről szól egy szeretői kapcsolat, valószínűleg nagyobb a tapasztalatom benne, mint neked! A gonoszság és a rosszindulat is megteszi előbb utóbb a hatását… de ez már legyen a te gondod! Nagyon egyszerű szociálpszichológiai kísérletek vannak arra, hogy az ember a másik hibáját mindig elítéli és őt okolja érte, ezzel is védve pszichésen önmagát, hogy ő vele ilyen sosem történhet meg. ;) ezzel szemben a saját hibáit inkább a körülményeknek tudja meg.

Tehát meg egyszer, itt a kérdés nem az, hogy mi a kapcsolat jövője. A kérdés az, hogy miért festi idillinek a családját előttem?

a, van egy alapvetően jó házassága, amiben voltak diszfunkciók, és erre jött egy kis izgalom

b., ezzel próbálja valójában jelezni, hogy ne számítsak semmire, ami amúgy sem jön szóba.

c, amikor indult a viszony, akkor voltak problémák, akár szex terén, ami megoldódott és a feleségét valójában szereti.

e, ő él egy idealizált világban, amibe simán belefér két nő, mindenki a maga szerepében. Fel sem tűnik ilyenkor, hogy ez fájhat a másiknak.

2023. márc. 19. 19:23
 29/36 anonim ***** válasza:
42%
Na erről van szó kérdező. Önmagad ámításáról. Most is mindenki szar, csak te vagy helikopter. Inkább a saját viselkedésed boncolgasd, van bőven mit, mint az övét. Széttetted neki saját döntésből, a többihez viszont nincsen közöd, hogy mit miért csinál.Nem vagy senkije.Ha nem tetszik, tartsd zárva a jövőben a lábaidat és akkor nem kell felesleges dolgokon rágódnod. Lehet megsértődni.
2023. márc. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 A kérdező kommentje:
29, nem tudsz az erkölcsi részéről lekattanni ugye? Komolyan gondolod, hogy ez most segítség? Ez meg kizárólag rólad szól, szerintem menj békében tovább. Nem ez volt a kérdés.
2023. márc. 19. 22:04
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!