Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért fest le ilyen idilli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fest le ilyen idilli képet a házasságáról, ha közben velem viszonya van?

Figyelt kérdés

Adott egy férfi, akivel viszonyom van pár hónapja. Egyikünk sem független, a miértekbe most nem szeretnék belemenni. A kapcsolatunk a ritkán összejövő szexen kívül már már baráti, sok beszélgetéssel, egymás életének bizonyos részeit is ismerjük. Ami viszonyt nekem fáj, az az, hogy a családjától egyfajta idilli képet fest, aminek persze örülök, hogy boldog, de felmerülnek bennem a kérdések, hogy akkor mégis mit akar tőlem…

Főleg, hogy tudja, hogy nem közömbös számomra, azért is adtam be a derekam nagy nehezen.

Kicsit elvesztettem a talajt, jogosan érzek ilyenkor fájdalmat és valahol féltékenységet?



2023. márc. 18. 13:47
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
100%

Azért csinálja,mert ez a megszokás.Tudod hány ismerősöm van,akit csal a férje, mégis a külvilágnak megy a színjáték?

Gondolom,hogy a feleség ne gyanakodjon,meg valahogy manapság ez mindennapos,hogy mindenki idilli képet fest a facebookon meg társain.Nincs ennek semmi más oka,szerintem az,hogy veled mi van,egyáltalán nem érdekli,max úgy gondolja,nem szólhatsz semmit úgyse,hiszen tudtad mibe mész bele, te csak szerető vagy,a nő a felesége.Úgyhogy az e a megoldás.De tényleg jobb lenne leépíteni ezt a palit.A szerető néha nagyobbat sérül, mint a feleség,holott a pali a hibás.

2023. márc. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
82%

Akkor legyen az altalad felsorolt utolso valasztasi lehetoseg. Abban biztos vagyok, hogy az asszonyt nem szereti es nem is tiszteli, ha megteszi ezt vele. Utolso jol irja, rengeteg ember ezt csinalja, mindenki ismerosei kozott van ilyen. Mas kerdes, hogy szerintem ennyire vakok es naivak nem lehetnek a felesegek, sokan biztosan tudnak a felrelepesekrol, csak homokba dugjak a fejuket, hogy megmaradjon a kirakat.

Es ne feledkezzunk meg arrol, hogy a szegeny hazas felet sosem lehet elcsabitani ha o nem akarja. Nem kell mentegetni, elsosorban o tiport bele a sajat hazassagaba, nem a szereto rombolta azt szet. Te a sajat kapcsolatodert vagy felelos.

2023. márc. 20. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
30%

#32

Ne legyünk már ennyire egysíkúak! Attól, hogy szereti a feleségét meg tiszteli, mert jó feleség, jó anya, jól vezeti a háztartást, még lehet annyira önző, hogy ha neki kell az újdonság izgalma, vagy a hódítás meg a tiltott gyümölcs, akkor titokban szeretőt tart. Pont ezek a férjek azok, akik mindezek mellett a tenyerükön hordozzák a feleséget, és sok szempontból idillibb a házasságuk, mint ahol nincs megcsalás, de udvarlás és figyelmesség sincs.

Válás után rengeteget beszélgettünk erről az exemmel, meg a pszichológussal, mert másképp nem tudtam feldolgozni a megcsalást. Nekem sikerült. A volt férjem a mai napig nem tud túllépni.

2023. márc. 20. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
83%

Én úgy látom ismerős körökben, hogy minél szebb a kirakat annál nagyobb a szar otthon.

Bár azt nem értem hogy ezt miért neked kell mutogatni.

2023. márc. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
48%
34👍👍👍!!!
2023. márc. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
74%

34-es így van..A kérdezőnekp,edig megértem hogy rosszul esik hogy

a pasid pont az álom családdal jön neked,mint szeretőjének..

Elég prosztó dolog ez, mikor te a barátja,a szeretője, a szivecsücske

kellene hogy legyél..Legalábbis erre vágyódik mindenki,aki ilyenbe

belefog egyáltalán...Hát,nem ő az igazi a posztra, ezek szerint..

2023. márc. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!